• (bkz: dişi taklidi yapan troll)

lara gofret ve sahaya yeni çıkan bazi ezikler isimli elemançoların iki farklı kutupta örnek teşkil ettiği oluşumlar.
    şahsen lara zaman zaman baysa da ben ikisini de okumaktan büyük keyif alıyorum, tiksindiğim iki kadın türünü gayet güzel karikatürize ediyorlar.

lara gofret ve yüksek kalite kezbanlar:

lara'nın odtü mezunu canan ve pelin'i, boğaziçi, odtü, itü gibi okullarda okumuş herkesin hayatında olmasa da facebook listesinde kesin vardır. bende itü mezunu canan ve pelin, ayşe ve elif, eda ve nazlı bol bol var mesela.
    bu hanımkız itü mezunu olduğundan diğer iyi özellikler üzerine otomatik olarak yapışır kendi fikrince, favori kitap serisinin fifty seks of filanca, izlediği filmlerin edward ve bella, sevdiği yazarın canan tan olduğuna bakmaz da her şeyin en iyisine layığımdan bir adım öteye gidemez. balayına paris'e gitmeli, pazar brunchında nal kadar pırlantasını kadraja sokarak poz vermelidir, pronovias'ta check-in yapmadan geçirilen bir evlilik süreci düşünülemez bile, hele ki düğün asla cup cakesiz, damat - gelin figürlü kurabiyesiz olamaz artık.
    düğününde üniversiteden kız arkadaşları çok eğlenmeli, mutlaka "eda & alican düğün hatırası" çerçevesi içinde pozlar verilmeli, balayının utanmasalar sevişme anları bile real time paylaşıma açılmalıdır.
    düğün dernek patırtısı bittikten sonra kocası uğruna kul köle olmalı, "muallacığımız'ı da verdik gitti :))" konulu nişan gezmelerinde kola takılmaktan asla illallah etmemeli, yaz tatillerinde victoria's secret fotoğrafçısından yoğun çalışıp eda'nın selülitlerini en az gösteren fotoğraflarını full her şey dahil otelin her yerinde çekmelidir, "kocişimle pazar kahvaltısı qeyfii"nin best supporting actorü, yüzlerce tl saçılarak çektirilen doğum hikayesi fotoğraflarının en duygusal poz veren kocası olmalıdır. italya'ya iş gezisine gidip de dönüşte armani getirmezse vay haline, eda en az 4 gün vermeyecektir..

bazi ezikler ve mustafa ceceli hastası şahkezbanlar:

dünyada lara gofret'e canan'ı, isolde'a eda'yı mumla aratacak bir güruh varsa işte onlar da "neyse ki sevişmedim :))" mottolu gerçek bazi eziklerdir. söylememe gerek var mı bilmiyorum ama onlara en çok kadınlar kulübü ve dizifilm'de, görevlilerin müşterileri hiç sallamadan ağız ağıza dedikodu yaptığı mağazalarda, yoğun bir flormar ışıltılı pudra tabakası altında rastlarsınız. vücudunda el değmeyen 1 milimetrekarelik alan kalmamışken yaptıkları "kadına doymuş adamın adamlığına doyum olmaz", "hevesin değil nefesin olmaya geldim ;))" paylaşımlarından da tanırsınız onları, hayattaki yegane amaç öncelikle kendisini osmanpaşa mahallesi sateen mağazası tezgahının arkasından kurtarabilecek, şu yeni yapılan barok apartmanlardan birinde anasıgile yakın fransız balkonlu bir ev tutabilecek bıçkın esmer bir beyaz gömlekli yiğidoyu kapaklama, akabinde de "ablamın oğlunun sünnetinde sarıya boyattığım saçlarımı alien topuzu yaptırsam da dar tuvaletimin üzerine sahte kürkümü giyebilsem" hülyalarıdır.
    ideal kocaya varma yaşı 18 olup, koca 30'undadır ki biraz para yapmış olsun, di mi? evlenmeye yakın bunları bir korku sarar, "acaba şu an alt sokaktaki turkcell bayiinde çalışan eski sevgilim mahmutcan, bekaretimi koruduğum yiyişmemizin ve büyükada maceramızın ayrıntılarını nişanlıma anlatır mı? :((". aylar diken üstünde geçer, mahmutcan paralı nişanlıyla irtibata geçerse hemen bir "sen bana, aşkımın temizliğine inanmadın.. ben bu hayata göre çok masumum.. hoşçakal.." mesajı ve sahte intihar numaraları devreye girer.
    düğün gelip çatarsa en simlisinden makyajı en cartlağından kırmızı kurdelalı gelinlik tamamlar, yeni boyattığı sapsarı saçlarıyla jenna jameson'dan bile abartılı görünen nuriye, ele güne karşı sevişmemişlik gösterisi yapmaktadır. mustafa ceceli ile başlayıp çılgın bir kolbastıyla sonlanan düğünden sonra eda'nın maldivler'i yerine antalya'ya gidilir, haftasonları midpoint'te değil forum istanbul hd iskender'de check in yapılır.
    daha zengine kapak atmış olanlar her statüden çalışan kadına acır. bu görüldüğü yerde uzun namluluyla vurulası primatlardan bir tanesi, yaşadığı doğu anadolu ilinin tek üniversitesinde öğretim görevlisi olmaya razı gelen itü doktoralı bir arkadaşıma "kocan da zengin yani, neden çalışıyorsun ki.. neyse, senden daha güzel bir kızla çalışırsan ama ben de itü mezunuyum dersin" diye akıl vermeye kalkmıştı asdfghdfghjk. ben olsam "lütfen o acınası beyinsizliklerini kendine saklar mısın boyalı damızlık tarrraaaam, rica ediyorum" derdim ama neyse ki arkadaşım benden daha kibardır ahaha.

her iki grup karıdan da tiksintiyle nefret ettiğim ve yazdıklarıyla bu nefretimi bir an bile unutturmadıkları için teşekkür ederim, dfghjkdfg.
  • genellikle yavşak olurlar
  • ne demek istediğini anlatmaktan aciz insanlar için kullanılarak içi boşaltılmaması gerekilen, makam/mertebe/kişilik.. kavramlara haksızlık etmeyelim..
  • o değil de, keloğlan masallarındaki "dev anası" tasvirine en çok uyan tanımlardan biri.

hani dev anası keloğlanı yemek ister ama keloğlan "çok susadım, hiç değilse şu kevgirle bana dereden su taşı da içeyim, sonra yersin" filan diye kandırır.
    dev anası da sürekli su taşımaya dereye gidip eve döner durur, en sonunda çatlayıp ölür filan.

dişi troll işte.

(offf o masal kitabındaki bir dev anası çizimi vardır ki, monstrous manual'a bile girerdi be.)
  • (bkz: trolliçe)
  • bildiğin trollün dişi olanı. pek bulunmaz. troll olabilmek için gereken karakter özellikleri ile alakalı galiba. orospu çocukluğu, hayvanlık, vicdansızlık, gizli veya açık ibnelik bulundurmak gerekiyor. infial yaratmaktan haz almak gerekiyor. kadınlardan her şeyi beklerim, tamam, ama ne yapsalar bizim sözlükteki trollerin yaptığı gibi olmuyor.

kendisi bir yerlerde şöyle tasvir edilmiş:
    http://i77.photobucket.com/…craftsamwise013csi1.jpg
  • dişilerin genelde dikkat çekmeye ihtiyacı olmadığı için rastlanmayandır. al şirince bir nik belli olsun dişi olduğun mesaj ışığın sönmez koyu yeşil halini unutursun.
  • aslında biraz böyle ayı gibi kaçtı başlık ama kendileri bağğyan lafını sevmedikleri için, başlık bu hayvani şekle büründü.

neyse efendim son zamanlar bir de bunlar türedi, bayan olmalarından mütevellit insan kötü de bakamıyor, yani yıllarca sıçmadıklarına inanan bir nesil olarak şimdi de troll olamıyacaklarına inansam da var bunlardan. genel format türk erkeğini itin götüne sokmak olsada içlerinden hoş yazarlarda çıkmıyor değil hani.

ama onlarda haklı be, yıllarca bu sol framde ''türk kızları gitsin x kızları gelsin'' derseniz olacağı bu işte, delirtip troll yaptınız en sonunda hepsini.

author'un ceremesini biz çekiyoruz şimdi...

ccc üşüyoruz author reyiss ccc
  • çekilmeyendir. yok abi. olmuyor. direkt mute tuşu ile etkisiz hale getirmek gerekiyor.
  • ilk defa quba barda karşılaştım kendileriyle. yanımda misafir yabancı bir kız arkadaşım var ve müthiş eğleniyoruz. sevgili olmadığımız için çok yakın durmuyor bana. 3 kadın yan masamıza geliyor ve dans etmeye başlıyorlar. bir tanesi kısa boylu junior model ama çok fırlama bi suratı var. yanındakilerin çukurlarına felan el atıyor gizliymiş gibi (bkz: swh) tabi ben onları gözlüyorum onlar da ara ara bizim masaya bakıyorlar. bir ara lavaboya gideyim dedim geri döndüğümde ne göreyim. bu üçü benim arkadaşımı sıkıştırmışlar dip dibe dans ediyorlar. arkadaşım da garibim yabancı iyi niyetli biri hayır demiyor tam tersi uyum sağlıyor. güvenlikler bir ara masalarına dönmelerini söylediler geri döndüler ama ne fayda tekrar bizim masaya yanaştılar. artık lezbiyenler miydi değiller miydi tam bilmiyorum benim kız arkadaşımı pek sevdiler. birisi de bana yanaştı ve dans etmeye başladık ki başka biri çekti hemen talibimi yanına. yani eğer böyle bir grup görürseniz kaçın oradan ya da direkt aralarına karışın
hesabın var mı? giriş yap