*

• ahh ahhh.. ne de guzeldi.. giderdik bilgisayarcıya. yarım saat bir saat oyunu secerdik.. genelde dolapta olurdu oyunlar.. bi sürü olurlardı.. bazı manyaklar vardı. gunun 2-3 saatini bilgisayarcida gecirirdi.. hele bi de oyun bozuk cıkarsa.. git gel git gel.. anan aglar valla.. ama genede guzel gunlerdı...
  • oyun oynarken maximum zevki aldığım günlerdi. oyunlar bugünkülerin yanında çok zayıf kalsalar bile alınan zevkin günümüzde aldığım zevki katladığı günlerdi. hergüne arj x .... diye başlanan günlerdi.
  • hic unutmam 720kblik bi diskete ugh diye bi oyun cektirmistim nisantasinda.. 1 sene kadar oynadım 99 bolumun 64uncusune kadar ancak gelmistim..
  • 6-7 sene öncesi.
  • ilk ba$larda 3-4 bilemediniz 10 disket olan oyunlar sonra e$$egin bi tarafina su kacirtip 100 disket fln oldular. yazik oldu. o devir kapandi. cd de kapanir. dvd yayginla$ir. dvd gider cart curt gelir. kisir degil allahtan bu dongu ;)
  • crack.com dosyasını bulamadığım zaman sinir olurdum
    oyunu alırsın eve gelir yüklersin extract ta sorun çıkmaz install yaparsın ses kartını ekran kartını tanıtırsın tam oyunu çalıştırcan
    aha bilmem ne satırının bilmem ne kolonunda ne yazıyo
    ebenin......
    ulan o dosya yoksa niye satıyon oyunu
    neyse o günler geride kaldı
  • o dönemler oyunlarin grafiginden ziyade zorluk dereceleri, özgünlükleri ön plana cikardi.
    commodore 64 e oyun cektirmek icin saatlerce kastirdigim, bundan da garip bir haz duydugum zamanlardi...
  • çok uzun zaman önceydi.
    bir de komodor64 ün teyip kasetine yüklenen oyunları vardı ki onlar daa bir şaaneydi; barbaryan, last ninca .. kadıköyde pekin kompütür müydü peken di galiba oralardan alırdık, küçüktük, kazıklarlardı.
hesabın var mı? giriş yap