• gittiğim ilk zirve olan izmir şubat ayında buluşuyor zirvesinde sohbet ettiğim güzel insan (beşiktaşlı olmasından mütevellit vedat okyar tarzı bir gönderme yapıyorum he he). izmir'de gün boyu yağan sağanak yağmur yüzünden ekürimin beni satması üzerine sap sap gittiğim zirvede, aynen gittiğim gibi sap sap otururken kendisi ve eşiyle güzel bir sohbet ortamı bulan bendeniz, ilk zirve deneyimimi olumlu düşüncelerle anmaktayım. kendisinin pek yakında baldan tatlı bir baba olacağını düşünüyorum.
  • shoot em up tarzında bi oyun olup factor 5 in bir dönem en çok beklediğim oyunlarından biriydi. 2. disketi bozuktu. her yerde de bozuktu hatta. oysa ne biçim süper bi oyundu z-out'a benzerliğiyle ilgimizi çekmiş, grafiklerinin kalitesi ve celal kandemiroğlu tarafından hazırlanmış olmasıyla saplantı haline gelmişti ama fazla oynayamamıştım bu disket bozukluğu nedeniyle .

pc'de çıkar diye çok bir çok bekledim fekat, kasmadılar dürzüler.

ps: hatalı bkz'dan dolayı silindiği için değiştirdim.
  • disposable hero, 3 disketlik bir amiga shoot em up, gormek isteyim goremedigim bir oyun.. bende de calismamisti, grafiklerini ünlü c64 demo grubu black mail'den ayni zamanda amiga'da vision'dan hein design yapmisti.
  • grafikleri bir turk tarafindan hazirlanmami$ti hatirladigim kadariyla. bahsedilen oyun x-out sanirim..
  • (bkz: gremlin)
  • grafikleri yaninda muziklerinin de mukkemmel* oldugu bir amiga oyunu idi. bunun yanisira bitrebilmek icin bir adet apache ve bir adet phyton joystick dagittigim oyundur. son demosunun bi halta benzememesi de mevzuyla ilgili aklimda kalan ayrintilardan biridir.
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • 1974 lerdeki bulent ecevit
    $imdiki kemal dervi$
hesabın var mı? giriş yap