şükela:  tümü | bugün
  • "diyecek cevap bulamiyorum ayrica senle de ilgilenmiyorum benim kafam ba$ka yerde" tepkisi.
  • birisi cok ciddi bi$i anlatir ama sen sallamazsin. anlatir garibim. lafini bitirince de senden onay bekler dü$ünceleri hakkinda sen de diyosun dersin. ne igrenctir kar$i taraf icin.
  • ben salaam demenin binbir yolundan biri daha
  • karsi tarafi sinir etmenin en etkili yoludur. her cumlenin sonuna eklenmelidir, etkili olmasi icin
  • anlamadığın zaman kıvırmanın en kolay yolu
  • (bkz: erdener abi)
  • "baska neler beyan ediyosun" ile de sonlanan, karsisindakinin dediklerinin hic iplemediginin ve genelde emir cumlelerinin sonuna getirerek o emrin ne oldugunu umursamadiginin ve "under my cock november general" tribinde oldugunun gostergesi.
  • düzgün kullanıldığında karizma modundaki birini feci göt edebilecek sözcük.misal:
    -geçen gün sokakta üzerime geldi 4 kişi,köşeye sıkıştırdılar,bi gaza geldim,ezdim geçtim hepsini
    -diyosun...
  • hangi cümleden sonra ve kime söylendiği gibi ölçütlere göre birçok anlam içerebilir:
    - o senin fikrin.
    - abartma.
    - atma.
    - hmm, anlamadım ama neyse.
    - kararsız kaldım, gerçekten iyi bir fikir mi acaba...
    - bunu bir düşünmeliyim.
    - hadi canım sen de.
    - bu kadar emin konuştuğuna göre bir bildiğin vardır mutlaka.
  • en nefret edilesi sözcük.
    söyleyen kişi karizmasını ortaya koymuştur, söylenen kişiyse kimse seni iplemiyo, en önemlisi "ben seni adam yerine koymuyorum" neyse konuşsun çocuk muamelesine maruz kalır.