• ilk taşı günahsız olanınız atsın diyor ve ben başlıyorum. hakikaten bir doktorla polemiğe giremezsiniz. muazzam derecede izole bir hayat yaşıyorlar. üniversite yıllarında kazanıyorlar bu moronluğu. sistem zekiyi değil en ineği seçiyor. zeki olan zaten mühendislik okuyup mississippi nehrine manzaralı evini v6 5l mustang arabasını alıyor rahat ediyor. neyse gelelim doktor konusuna. kendini yetiştirmiş, insanlıktan nasibini almış hekim pek az bulunuyor. sözüm onlara değil. ama gerçekten moron bir tayfa var ki. meslektaşları ile sidik yarışına giren (mal, mülk), villalarda oturup vallahi az kazanıyoruz diyen. bilmem ne rezidans, xyz loftta oturup 350 lira aidatı vermemek için adını listelere çıkartan.
    hastaya insan muamelesi yapmayan. gayet samimi şekilde semptomlarını anlatıp çözüm bekleyen insana bön bön ve aşağılayan bakışlarla ilaç firmasının avantasini alabilmek adına ezbere ilaç yazmalar. hepte savunmaları allah sizi elimize düşürsün inşallah. bende diyorum ki allah korusun. türkiye'de bir adım gelişme yok tıp dünyasında. amerika'ya veya ileri ülkelere gidip bir yöntemi iyi öğrenip geliyor ve yıllarca o işi pazarlıyor. fikir yürütmek yok, sabit. gelişime kapalı. para sayma makinesi ile dolaşıyorlar sadece.
hesabın var mı? giriş yap