• yarım 1.6 milyon dolar dolandırılmış olmasın dediğim kadın.
  • kimsesiz olup olmadığını merak ettiğim kadındır. bir allah kulu da uyarmaz mı yapma etme diye
  • ya sen 800.000$ parayı gidiyorsun adamlara polis diye veriyorsun ama 155'i arayıp veya bir karakola gidip bir kez bile sormuyor musun bu olayın aslı astarı nedir diye? hiç üzülmedim valla, nasıl bir cahilliktir anlamak mümkün değil.

bir de ablam niyetini bozmuş, ''erdoğan gelsin bana sahip olsun'' diyor videoda. bütün bunları bilerek, sayın cumhurbaşkanımıza ulaşabilmek için mi yaptı acaba? ablamıza cahil dedik ama zekice kurgulanmış bir aşk hikayesinin parçası olabilir bu.
  • (bkz: geri zekalı)

ne denir ki başka.
  • telefonla dolandırılacak kadar saf olup aynı zamanda 800 bin dolar servete nasıl sahip olunuyor ya. paralı olmakla aptallık doğru orantılı mı ilerliyor acaba. paralıların çoğu aptalken, gözlerinden zeka fırlayan adamlar imkansızlıktan sürünüyor.
  • yarısı 400 bin dolar eder.

(bkz: başlık açayım derken çığır açmak)

edit: orijinal başlıkta "dolandırıcılara tam 800 bin dolar kaptıran kadın" diyordu.
  • herhangi bir konuda büyük konuşmak istemem ama bu kadar kolay mı bu işler?

yani bu kadının hiç mi kimsesi yokmuş etrafında. yıllardır böyle olaylar yaşanıyor etrafta, haberleri yapılıyor ama hala birileri bunlara para kaptiriyor.

bilmiyorum abi bana çok tuhaf geliyor bu işler. nasıl bu kadar saf, dünyadan habersiz olunur anlamıyorum.

hani yeni bir olay olsa derim ki inanmislar. fakat bu kaçıncı böyle olay.

neyse geçmiş olsun.
  • bu kadar saf insan olabilir mi ? olurmuş.adama sorarlar sen bu evi alırken paraları poşete koyup kızkulesi önünde mi buluşup satın aldın. onu da geçtim arkadaş bu kadar para 100 dolar 1gr etse 800bin 8 kilo eder nasıl taşıdın.
    (bkz: zeka özürlü)
  • çok gerizekalının bulunduğu bir memlekette yaşıyoruz. çok garip lan biri arıyor ve sen evini satıyorsun. vay anasını.
hesabın var mı? giriş yap