şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ekonomi kötü adamlar diyorki muhharem ince olsaydı amerikayı yalardı dolar düşerdi lan amk aveli nerden biliyosun sen allahmısın (tövbe estağfirullah) mal herif. çekin şimdi çilesini laf eden çomarların anasıyla ilişkiye girim.

ekonomi kötü türkiye kötüye gidiyor reis diyor dolar düşecek ekonomi en kısa zamanda düzelecek diyor ve düzelmiyor yönetemiyorsunuz ülkeyi. bırakın bu ayakları doların ne zaman düştüğünü gördünüz? ben bu 17 yıldır doların gerilediğini görmedim. beyninizle düşünün biraz herkeste var dimi biraz kullan onu analiz yap durum ne gelecekte ne olabilir biraz kullanın be şunları harbiden ayıp ya. geleceğimizi yok ediyorsunuz haberiniz yok. ne ara bu kadar beyinsiz olduk aklım almıyor, birisini savunmadan önce kendini değil ülkeyi düşün. söyleyecek sözüm yok artık inceldiği yerden kopsun kk yede oy yok zaten bundan sonra. hadi hep birlikte batırın ülkeyi el ele hep birlikte batmaya varmısın türkiyeee. yiğit bir anadan doğan er oğlu erdugannn. yaylanın şimdi hadiiii. daha kötü günlere gelmedik siz maksimum 1, 2 ay sonra görün türkiyeyi. harniden üzülüyorum bize üzülüyorum, şu sıralar birlik olmazsak sonumuz venezuella gibi olacak.

kullanın şu ziptiğim beyinerlinizi. müslüman kardeşlerim kuran-ı kerim'in ilk kelimesini hatırlayın "oku"yun ama beyninizle okuyun, gözünüzle değil.
  • reisleri iktidara gelebilmek için bunca yıldır kimleri yalamış peki?
    amerikayla karı koca takılanlar bu evliliğin hangi pozisyonunda onu da diyiversin o çomarlar.