• anadolu'nun bağrından hatta dağlarından kopup gelmiş biri olarak hassiktir oradan diyen tiptir efendim.
    egeli değilim, bozkırın ortasında yaşıyorum, trollü ciddiye alıp göçmen artığı kısmına da hiç girmeyeceğim ama kekiği unutmuşsun birader.

bir de kekik oldu mu, mis misss...

debe editi: sahi ege demişken, bir soma vardı ne oldu ona? (bkz: #44079875)
  • egeli degilim ama benim.
    biraz da limon sıkarim hatta.
  • birazdan yediği küfürlerin etkisini azaltmak için zeytinyağını kıçına sürmek zorunda kalacak bir tipik trollün çemkirdiği tiptir.
  • gizli eş cinsel falan değildir.
    halis ege zeytinyağının lezzetini , domates ve bibere ne çok yakıştığını, ağzının tadını da biliyordur.
    bir ileri versiyonu olarak şahsen soğuk kızartma da yerim sabah kahvaltısında.
    tavsiye de ederim.
  • kuymak denen saçmalıkla kahvaltı eden tipik karadeniz insanının bok attığı yurdumun en güzel insanlarıdır.egelidir.göçmen değildir.kendilerine laz diyenlerin bok attığı insanlardır.
    (bkz: sinirlendim bak gene)

edit:troll entryi silince başlık başıma kalmış.
  • kekik de dökersin, limon da sıkarsın, simiti banıp yersin, ağzının tadını bilen tiptir, benimdir.
  • zeytinyağının kadrini kıymetini bilen tiptir. bakmayınız siz söylenene edene, sağlık için, mutluluk için on numerodur. ısrarla dökünüz.
  • ağzını tadını bilmeyene dert olmuştur. sadece zeytinyağı da değil, pul biber kekik limon ya da nar ekşisi de koyulur @adana
  • dünyanın en sağlıklı kahvaltısını yapan tiptir. akdeniz insanıdır. beğenmeyen gitsin içinde ne zıkkım olduğu belli olmayan corn flakes yesin.
  • her kuşu siktik bir anadolu-göçmen kavgamız kalmıştı.

yalvarıyorum biri şu ülkeye nükleer bomba, atom bombası ne varsa atsın. 1000 tane atsın siktirip gidelim tarih sayfasından. 70 milyon beyinsizin yaşadığı ve senkronize hareket etmeye çalıştığı yere döndük.

ayrıca sana en amk. zeytinyağı da döker, sirke de.
hesabın var mı? giriş yap