• alabama shakes'in son çıkardıkları single. kesinlikle muhteşem. dinlemek için tık tık.
  • öeah lan yeter! dediğiniz anlar için alabama shakes'in yeni güzelliği:

my life, your life
    don't cross them lines
    what you like, what i like
    why can't we both be right?
    attacking, defending
    until there's nothing left worth winning
    your pride and my pride
    don't waste my time

i don't wanna fight no more (x6)

take from my hand
    put in your hands
    the fruit of all my grief
    lying down ain't easy
    when everyone is pleasing
    i can't get no relief
    living ain't no fun
    the constant dedication
    keeping the water and power on
    there ain't nobody left
    why can't i catch my breath?
    i'm gonna work myself to death

i don't wanna fight no more (x6)

no, no, no, no!

i don't wanna fight no more (x7)
    i don't wanna fight, i don't wanna fight!
    i don't wanna fight no more (x8)
  • black keys seven bunu da sevdi zaten de, karma ya da yaşam, evren ve hakkındaki her şeye dair nihai sorunun varlığına inandırmıştır beni. albümü yollayan arkadaş dinle seversin dedi, dinledim sevdim ve dont wanna fight içlerinden sıyrıldı ve tekrar tekrar dinlemeye başladım. sonra sözlerine baktım, vay arkadaş dedim. sadece müziğinden sevdiğim şarkı meğer bana mesaj veriyormuş. ablanın sesine, gitara değen eline yazanın da aklına sağlık.
  • soyle de bir live versiyonu yayinlanmis, brittany'ye hayran olmamak imkansiz.

https://youtu.be/nin-finz50m
  • ohaa! söyleyen kadın mıymış?
    şu son dönemde ciddi anlamda en beğendiğim şarkı. hastasıyım hatta. girişteki çığlık, şarkı biterken tiz sesle tekrar edip durduğu ''i don't wanna fight no more''lar, düşük tempoda ritmleri, gaz veren melodisi..
    yani tam benlik şarkılar kategorisine cuk oturan..
    evde falan dinlemeyin bi de.. yazıktır.. arabada, böyle karanlık çökmüşken, son ses, son gaz. off... (az önce denedim)

https://www.youtube.com/watch?v=x-5ox7co26c
  • billie jean ve tam çıkaramadığım başka bir michael jackson'ın başka bir şarkısından olma çocuğu gibi bir izlenim bıraktı bende.
  • intro'daki çığlık kısmı dahil her noktasına bayıldığım parçadır.

çığlıkla başlayan haykırış, parçanın sonunda nefesin tükenmesiyle sona eriyor sanki.
  • şarkıya taptığımı zaten daha önce belirtmiştim. şimdi de muhteşem dizi silicon valley'in 2.sezon 5.bölümünün kapanış müziği olduğunu duymamla hem diziye hem de müziğe olan sevgim ikiye katlanmıştır.
  • mükemmel. gerçekten mükemmel. sözlük kusura bakma.. ben değil, alabama shakes formatın amına koydu.
  • bu kadar az övgü almasına şaşırdığım şarkı. adamlar resmen güne başlama şarkısı yapmışlar, dinlemiyosunuz. ayıp!
hesabın var mı? giriş yap