• dippasın piyasadan sessiz sedasız yok oluşunu hayretlerle izlemiş biri olarak sonuna kadar destek verdiğim kampanya.
  • destek verdiğim kampanya.
    içinden çıkan karışım yoğurdun canına can katıyordu.
    fakat mail atamayacak kadar üşengecim.
  • ne gerek var dedigim durum, bi kaseye yoğurdu koyun üzerine nane,pul biber yada toz biber tuz ekleyin çırpın bol bol yiyin
  • sonuna kadar katıldığım kampanyadır. yahu tadı bu kadar güzel olan, piyasada adeta yok satan ürünü niye geri çekersin be adam?

sinsilik notu: evet içinden çıkan baharat paketi benim de umrumda değil. "baharatlı cipsler çok yavan yeaa" da demeyeceğim. ben de aynı sizin düşündüğünüz gibi marketten 1 kilo cheddar peyniri alıp, eritip, banabileceğim "sade mısır cipsi" bulamadığım için bu kadar yaygara koparıyorum. biliyorum yalnız değilsiniz*.
  • gotu gobegi almis basini gitmis hala cips dusunenlerin heveslendigi kampanya.

(bkz: trans yag)
  • süpermarketlerde satılan salata sosu tozlarını yoğurtla (hatta biraz da mayonezle) karıştırarak sosu elde edilebilen üründür.
  • biranın yanında sorunsuz yiyebildiğim yegane cipsti bu. benim de pek akıl erdiremediğim şeydir dippas'ın sessiz sedasız piyasadan çekilmesi. sonuna kadar desteklediğim kampanyadır kendisi.
  • yoğurda can veren baharatı, cipsinin sadeliğiyle kendini özleten lezzet dippas'ı yeniden üretime sokma girişimi, eski türkiye'nin özlenen lezzeti.

yıllardır sessiz binler olarak sabrettik, bekledik. ancak fritolay türkiye bu durum karşısında hiçbir adım atmadı.

yok doritos risk'miş yok ayak kokuluymuş, tacoymuş... geçin kardeşim bunları. bu milleti oyaladığınız yeter. yoğurda karıştırdığımız dippas sosun içimizi ferahlatmasını istiyoruz. bir neslin cipsini, hatıralarını; kısaca bizden aldığınızı geri istiyoruz.

yanına mavi doritos'u da koyun, doritos nostalji diye pazarlayın. ilgili departmanınız terfi+prim+yol+yemek+sigorta almazsa hesabımı kapatıyorum.
  • gerçekten özlenen lezzetlerdendir. alır yoğurda o meşhur baharatları karıştırırdık cips ile gömerdik. evde pulbiber karabiber ile biz hazırlayalım deyince de benzer tat olmazdı.

burdan yetkililere sesleniyorum. lütfen tekrar yeniden again üretin.
hesabın var mı? giriş yap