• başka türlü bir şey!
    evet, elbette bir tiyatro.
    ama o kadar değil.
    bir odanın içinde, aklınızın o odadan bir an çıkmasına izin vermeden üzerinize abanan, keskin bıçak oyunların, durduğunuz yerle aynı yükseklikte oynandığı tuhaf yer...
    oturma düzeniniz bile hınzırlık neticesi...
    seyirciye seyirciyi seyrederken seyrettiren.
    ''herşey seyirlik, sen de!'' diyen... ama seyirliğin gerçek olup olmadığı kuşkusunu bir an bile aklınızdan çekmeyen...
  • sihirli kutu, büyük oyuncağı
    vurucu çarpıcı oyunlar bulup çıkaran
    hasta zihinlerin haslıklarının ötesine geçen zeki ve dürüst oyunlar
    hele o dekorlar yok mu ? insan her oyunda; "acaba bu sefer nasıl bir dekor bulacak bizi" diye
    adeta çocuk gibi heyecanlı heyecanlı süpriz beklerken buluyor kendini
    değişmeyen tek şey güzel müzikler arasına sıkıştırılmış sinir bozucu sesler .....
    bir gün bekliyorum tepe aşağı oturtup bambaşka bir şeye gene tuhaf bir açıdan
    biraz hastalıklı ama çok zeki bir oyunu izletecekler bana
  • oyunlarindan yeterince rahatsiz olmadiginizda rahatsiz hissetiginiz tiyatro.
  • designers of turkey isimli neden kendi için çoğul kullandığını ve
    tam olarak ne yaptığını anlamadığım tek kişilik bir oluşum yada hal veyahut niyetin kısaltması.

belki de iyi bi şeydir, bilemedim ben şimdi.
  • tiyatro eleştirmenleri birliği'nden yilin tiyatro oyunu ödülünü, tek bir oyunuyla değil sezondaki tüm oyunlariyla almiş olan yeni ama yerleşmiş tiyatro. i
  • bazı günlerde, oyunları, ingilizce üstyazı eşliğinde oynanacak tiyatro...
  • oyun esnasinda koridorda gik cikarmaniza izin vermeyen yer. isten cikmissiniz muhabbet ede ede ineceksiniz merdivenlerde. yok ama, yasak...
  • kürklü merkür oyunuyla bayagı bir dikkat toplamış ve oyunun hakkını vermiş tiyatro toplulugu. bi de maillere cevap verseler, sevecegim bunları..
hesabın var mı? giriş yap