şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: douche bag)
  • aynı zamanda bir ekşi sözlük yazarı.
  • resözlük görseli pekte iç açıcı olmasa da değerli bir insan kendisi. haddizatında borsa öngörüsü yüksek ama takip edebilene!! göndermemi yapayım da ben neme lazım belki lazım olur*

ha resözlük görseli derken linki vereyim bi yere kaybolur sonra falan...
  • acayip eglenceli bir adam. cok tuttum :)
  • sevimli yazilar yazan cici badim.
  • işini bilen yazar. mektepli mi yoksa alaylı mı merak etmişimdir hep.
  • muhtemelen benim gibi yanlış bir kişiye yardım etmeye çalışmış yazar. artık yeni kader yoldaşım.
  • kendisini tanımam ama bir tartışmada başka bir yazar hakkında şunu yazabilmiş bir sözlük sakini.

"boş işlerle uğraşmayın. yaşınız olmuş 44, bir ayağınız çukurda bir ayağınız duyuruda. sizden başka yaşıtınız var mı burada. kaldı ki ben bile kendimi yaşlı hissediyorum buradaki yaş ortalamasını farkına varınca."

yaş konusunda ciddi bir bilinçlenmeye ihtiyacı var. kendisi kırklı yaştakileri bir ayağı çukurda görebilecek bir zihniyette. cahillik değilse yaş üzerinden yapılan ve sözlük gençlerin yeridir demeye getiren başka tür bir faşizm. evet, bir douchebag durumu var ve daha çok zehir şırınga ediyor gibi. yukarıdaki tatlı dil tanımlamalarına da hiç uymuyor.
  • güzel yürekli, düşünceli kısacası insan gibi insan. ekşide yer aldığın için tüm yazarlar ve kendim adına çok seviniyorum. iyi ki varsın.
  • müziklerini goddamn electric bill olarak tanıyıp sevdiğimiz jason torbert'in kotardığı bir drake doremus filmi. 2010 yapımı bu kara komedinin ilk gösterimi aynı yıl sundance'ta yapılmış.