• içinde büyük bir cerrahi aşkı olan, aşırı sosyal ve hiperaktif doktor adayı. çömezim olursa süründüreceğim plastik cerrahi sevdalısı.
  • (bkz: #21521477) entrysiyle okulu sevmemi sağlayan, bana duygusal anlar yaşatan yazar. belki sadece bir an için; ama her umutsuzluğa düştüğümde tekrar göz atar, gaza gelir, ne bileyim feyzalırım diye düşünüyorum. kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
  • az bir zaman evvel evliler camiasına karıştığını duyduğum, ayrıca daha ilk tusunda çok güzel bir bölüme giremiş olan üst devrem, meslektaşım. fakülteye gelmemi ve her gün yeniden yeniden gülmemi sağlayan değerli insan. haberi bile olmadan üstelik. hep mutlu olmasını isterim. hep mutlu olsun o. güzel insan...
  • intern olma eziyetini atlatıp,bir an önce biz hastalarına şifa dağıtmasını yürekten dilediğim şeker yazar.

70'li yaşlarına yaklaştığında iş yeri hekimi olup, muayene odasına uğrayan çalışana; " ben de hafta sonu senin gibiydim, boğazında yanma var dimi, iveet" diyip, zaten çalışanın cebinde olan ilaçları bir bir yazacak bir doktor olmayacak inşalla. amin.
  • bildiğin inek. çok iyi yerlere gelecek inşallah. ayrıca rakibim.
  • girdiği bunalımın, günümüzde artık herkesçe bilinen; bunalım, bunaalım, bunu alım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, bunu da bunu da.. şeklinde evrimleşmesini dilediğim yazar. zira bunalımından kurtulduğu an, ailecek kınalar yakacak, 40 gün 40 gece süren şenlikler düzenleyeceğiz. ha bir de en önemlisi, aklımız tavşanlarda kalmayacak sözlük.

yalnız hakkını yiyemeyeceğim; kendisi büyüklerinin sözünü dinleyen, hanım hanımcık bir kızımız. seviyoruz, koruyoruz, kıyamıyoruz ve iyi olsun istiyoruz.

tanım: bıdık
  • kendini tanıma isteği bilim öğrenme isteğinin yarısı kadar bile olmayan yazardır.sanıyorki herşey c,h,o atomlarından meydana gelmiş.oysa aynaya bir kere baktığında gerçeği görebilse içindeki o atomların nasıl birini meydana getirdiğini görse hem daha mükemmel bir cerrah olacak (hoş nasıl dahası olur ben bile tahayyül edemiyorum ) hemde eşine az rastlanır bir peri kızı olacak.bazen kendisine baktığınızda ışıldayan şeyi farkediyorsunuz ,(en karamsar olduğunda bile ) biliyorsunuz birşey var evet gerçekten ruh varsa bu ancak bu kadar gözle görülebilir.ve uzaktan izlediğinizdede başka birşeyi görüyorsunuz bir gönül bir şeye bu kadar güzel bağlanabilir.cerrahi bir birey olsa onun yerine geçmek için çok oyunlar çevirecek insan tanıyorum en başta ben olmak üzere.demek ki birey olmamasınında böyle güzel etkileri var.
  • jodie foster ın elysium da oynayan haline benziyor *
  • kafayı toparlayıp dönmüş, ortamı şenlendirmeye kaldığı yerden devam eden hassas ve güzel insan.
  • ilginç entryleriyle dikkatimi çeken yazar. sanırım hemşire
hesabın var mı? giriş yap