• mal
  • (bkz: sözlüğün en aptal yazarı)
    (bkz: cidden öyle)
    --- spoiler ---
    iddia gerçek ise şimdiye kadar gördüğüm en alfa hareket bu olabilir. putin'in insanların evde kalması için 800 aslanı sokağa saldığı iddiası sosyal medyayı karıştırdı.
    kaynak: https://mobile.twitter.com/…242372329633501185?s=12

edit: arkadaşlar bana niye küfür ediyorsunuz ben mi saldım bu aslanları?
    --- spoiler ---

bunun beynini köpeğe tak, köpek havlarken boğulur.
  • durduk yere küfür eden bir yazar. ilkokul seviyesi küfürleri var. insan hayret ediyor.
  • yaptığı yazım hatalarının söylenmesinden hoşlanmayan yazar. kendi haline bırakın.
  • gereksiz ve gerizekalı bir troll.
  • doktor olduğunu idda eden doktorumsu canlı. kompleksli.
    öğretmen düşmanı olduğunu nick altına yazmıştım bir kere. gelmiş nick altıma avam yazmış. hahhahhhhaaaa. evet avamım ben üst tabaka soylusu. soylumsu.
  • drbaris kim amk?
  • öğretmen düşmanı, doktor değil, temizlik görevlisi, yazım hatası yapan, avam vb.
  • bir ekşisözlük yazarı.
  • kendisini mesleği üzerinden aşağılıyorlar. evet, evet öğretmen yapıyor bunu. bunlar çocuk falan yetiştiriyorlar. sonra insanların kendilerine yankesici gibi davranmalarına kızıyorlar.
    adamın kullandığı dil öğretmenlerden daha hijyenik. kimseye hakaret etmiyor. halbuki eğitim sevdalısı oto galerici, dershaneci, hanutçu, emlakçı, kırtasiyeci öğretmenler habire şahsına küfrediyor. hiç kafaya takmasın. eğitimde ne durumda olduğumuz ortada. her olumsuz durumda dikkatler onlara yöneliyor. kendileri elbette bunun suçlusu değil. bunun suçlusu öğrenciler.
hesabın var mı? giriş yap