• bu başlığı açan yazar sanırım (bkz: xq-58a valkyrie) diye bir şeyin varlığından da habersiz. bugün sadece yerdeki hedefleri avlamak için kullanılan drone’lar birkaç yıla kalmadan f-35’lere saldırı görevlerinde eşlik edip, yeri gelecek düşman uçaklarını düşürecek, yeri gelecek kendilerini pilotlu uçaklara siper edecek, yeri gelecek kamikaze görevi görüp düşman gemilerini batıracak, yeri gelecek s-400 benzeri sistemleri avlamak için yem olarak feda edilecek, yeri gelecek yapay zeka ile haberleşme ve elektronik harp amaçlı kullanılacak. bugün uyuyan ülkelerin bütün bunlar olduğunda abd’yi yakalayabilme şansları olmayacak.

azılı bir akp ve erdoğan düşmanı olarak kim yaparsa yapsın yerli savunma sanayiine yapılan yatırımları destekliyorum. türkiye’nin ekonomik kurtuluşu inşaatta değil araştırma geliştirme ve üretimdedir.
  • adamların doğru yaptığı tek şeyi eleştirme bari.

keşke daha fazla ilerlesek bu teknolojide.

kendi jet motorlu dronelarımız olsa. bir merkezden uçursalar pilotlar onları. burunları bile kanamasa.

hatta yapay zeka ile kontrol edilseler.

bir şeyde de en iyi olalım be sözlük. ihtiyacımız yok mu sanıyorsunuz buna?

edit: ne söylediğimi algılayamayanlar olmuş. normaldir. devir video devri. al seyret anlarsın. jet engine powered aircraft
  • böyle başlık açanları insan yarağı ile pazarlık edip at yarrağı ile sikiceksin.
  • şunlardan onbinlerce yapalım canım kardeşim. ben sanmaya devam ederim.
  • ülkede olumlu 3 tane olay ya oluyor ya olmuyor, bu drone üretimi de onlardan birisi ve sen geliyorsun bunu eleştiriyorsun. ki bu eleştiri değil eleştiri yapıcı olmak zorundadır. sen baya baya bok atıyorsun. ülkenin üretim yapması değil üretim yapmaması eleştirilecek bir şeydir. git ötede ağla. ülkem milyonlarca 21. yy teknolojisinden sadece birisinde çağını yakalamış . ona laf edeceğine neden diğer alanlarda kötüyüz desen samimiyetine inanırdım.
  • her boku eleştirip muhalefet yaptığını sanmak.
  • savaş uçakları en son 5. nesilde insanlı olacak. yani f35 veya su57 gibi uçaklar son pilotlu uçaklar olacaklar. bence içinde bulunduğumuz konuda daha da uzmanlaşabilirsek savaş uçaklarında kaçırdığımız treni drone teknolojisinde kaçırmamızı engelleyebilir.
  • that’s what perinçek said
  • dronelarımız sayesinde hewallerin ve bilimum türk düşmanlarının havaya uçuşunu 1080p seyrediyoruz daha ne? eskiden ne kadar kötü idi göremiyorduk. çekirdek çitleterek izliyorum ben şahsen , size de tavsiye ederim.
  • en eleştirilmeyecek şeyi eleştirmişsin 3 hayırla siktir ediyoruz seni
hesabın var mı? giriş yap