• motorlarla olan tecrubemin azligi nedeniyle hiz, konfor, viraj alisi gibi konularda soylenebilecek herseye eyvallah desem de kesinlikle ve kesinlikle en yakisikli motor. iki numara da triumph speed triple.
  • "evolution of a classic" sloganı altında satılan, superbike/streetbikelara göre daha az agresif duran, süper sempatik, 260 km/h kadrana sahipducati modelleri.
    620, 800, 916 (s4) ve 1000 cc versiyonları bulunmakta. bunlarda kendi içlerinde standard, s ve dark gibi seçenekler içermektedir.
  • fiyatı veya performansı baz alınarak diğer motorlarla karşılaştırılmaması gerekir. efsanedir... klasiktir, ayrıca köpek gibi de gider ki tecrübe ile sabittir...
  • 99 modeli ve bu kasaya sahip diğer modelleri müthiştir.istenildiğinde cafe racer klasiğe dönüştürülebilir.
  • 98 model bir ducati monster 600 dark'a sahip olup binmelere kıyamadığım motorum çalınınca, gesi bağlarına düştüğüm, hala arandığım ama rakamlar bu noktaya gelmişken bir daha kolay kolay bulamayacağım makine.
    o şase dinamiği, o tork, o viraj, o gümbürtü...
    anlayamazsınız.
  • yenilenen tasarımıyla efsanevi imajına leke düşüren,zamanla gözümüzün alışacagı ama yinede hep eskilerinden bahsedeceğimiz karizmatik şehir canavarı.
  • dark modelleri ''join the dark side'' mottosu ile tanıtılan ducatinin güçlü serisi.
  • tenik özelliklerinden pek anlamasam da görsel olarak "tasarım harikası" diyebileyeğim yegane motor...illaki dark
  • diesel markası ile ortak tasarım işine girmişler; diesel'in pek sevdiği asker yeşilini kullandıkları bir modeli var, ağzımın suları aktı ya la resmen! gerçi diesel'in adını ve o meşhur apaçisini koyduk diye, fazladan dünyanın parasını ister allahsızlar... yoksa alırdım yani kesin. tabi lan, manyak mısın!

motordan anlamam, bir gilera runner kullandım az biraz, bir de asya motor'un dengesiz ve mal bir scooter'ını kullandım, ondan da salak gibi düştüm zaten, dizim sakatlandı; onun üzerine de motor hevesi defterini kapattım, ne ehliyetim var ne bir şey. çocuk da olunca "amaan ölür giderim ben motorun üzerinde bu salaklıkla, salla gitsin" bahanesine sığınmıştım sıcacık. ama bu monster yok mu bu monster! şu an azmedip de kullanıcam ulan desem, param da olsa, bu motor kapımın önünde bekliyor da olsa üstüne çıkıp bir tur atabilmem için en az iki sene antrenman yapmam gerekir, üstüne binip, sehpadan alıp da düz yolda 40 km'yle gidebilecek yetenekten dahi yoksunum ama ne çare, arzu nesnesi benim için. naked motorlar zaten bir titretir içimi; ben bunun yanına oturur bütün sırrımı, derdimi anlatırım lan! o kadar güven verdi bana görünüşü. orço italyanlar.
  • otoban'da bir süre kullanınca verilen tepki: hayvan gibi şey yapıyorsunu yahu bu kadar güçlü bir motor, naked tasarım ile birleşince yolda millet iyice sağa sola kaçmaya başlıyor.
hesabın var mı? giriş yap