• (bkz: up)
    153 aranır mı bu durumda?
  • "gebze organize sanayi olsa ben biliyorum ne yapacağımı" dediğim...

yarın dudullu için de araştıracağım. umarım birileri çıkar yardım edebilecek.
  • anladığım kadarıyla organize sanayi yonetiminin sorumluluğunda, ancak standart pompa adlı firma sattığı ufak çaplı tek bir pompanın kârıyla o tavşanlar için saray gibi bir bahçe kurulabilir, yıllarca bakımları yapılabilir. ha tavşancıkların orada ne işi var, niye koymuşlar oraya o apayrı bir mevzu ama madem koydunuz, ayıptır iyi bir ortam sağlayın bari. her gün mercedeslerinizle, jiplerinizle o tavşanların yanından geçerken hiç mi içiniz sızlamıyor?
    görüp de, durumu olup da hiç bir şey yapmayanlardan ahirette hakkını alacak olan tavşanlardır.
  • gene fotoğrafları açamadığım bir vicdansızlık örneği. "ölünce yenisi geliyor" nasıl bir kafa ya? madem bakmıyorsunuz neden orada tutuyorsunuz? koskoca sanayi sitesinde kimse mi umursamıyor? ne istiyorsunuz lan bu hayvanlardan?
  • (bkz: up)
    neden bu kadar vurdumduymaz, gaddar olur insan.neyle beslendiniz be adam.neden yaparsın bu vahşeti.

tanım: canın can olduğunu unutan mahlukların vahşeti.

edit: düzeltme
  • unutuldu bu mu tavşanlar? güncelleme alsak haklarında biraz keşke.
  • çalıştığım yerin dibinde olan bu tavşanlar toprağı falan kazıyor çok hızlı çoğalıyorlar hatta öğle yemeğinde et niyetine bunları yediğimizden bile şüpheleniyoruz çünkü bazen azalma oluyor. biz asıl uno ekmeğe dönen köşedeki 2 tane köpeğe çok acır öğle yemeğinde ekmek falan getirirdik. tavşanlarada getirsekte çok kalabalık şerefsizler keşke oraya bir petşop falan açılsa ve isteyenlere satılsalar. birde ne kadar sevimli olsalarda pembe gözlü beyaz olanlar eskiden izlediğim palyaço "o" filmi gibi korku veriyor inceden...
  • dudullu organize san.de tavşanların ne işi var?
    onların öldüğünü gören kişiler neden yerine yenilerini getiriyor?
    yerine yenilerini getireceği yerde var olan tavşanlara iyi bakılma olmuyor mu?

gibi saçma sapan ama gerçek sorular sordurtan bir haber.

ne biçim bir ülkede yaşıyoruz! ne biçim insanlar var bu dünyada!

akıl sır ermiyor vallahi!
hesabın var mı? giriş yap