• kuaför çıkışı arabaya gidene kadar abartılı makyaj, saç stili ve kıyafetleri ile, şehre inmiş uzaylılar gibi dikkat çekerler.
    eteklerini çekiştire çekiştire, topuklu ayakkabılarının izin verdiği oranda, hızlı hızlı arabaya doluşurlar.
    hayat tekrar normale döner.
  • damada giren büyük hacimli nesnenin müsebbibi kızlardır.
  • genelde gelin ve, damadın kız kardeşleri veya saçını beleşe yaptıracak yakın akrabalardır.
  • sağdıç olarak bir keresinde sponsor olduğum kız grubu.

o gün bugündür daha belimi doğrultamadım,
  • damadın ilk sınavıdır.
  • bazen de damadın kendisine değil damadın kardeşine giren büyük hacimli nesnenin müsebbibi kızlardır.bir arkadaşımdan biliyorum yoksa kesinlikle ben değilim.

her neyse evet genelde gelinin iğrenç akrabaları bu kalabalığın büyük çoğunluğunu oluşturur .zaten gelinden nefret eden damadın erkek kardeşi, bir de bu kezoların boktan saç modellerinin parasını öder , yeter ki abisinin kafası düğün gününde rahat olsun otla çöple uğraşmak zorunda kalmasın hayatının en mutlu gününde.
  • genelde hepsinin saçı birbirinin aynısı olacak kız grubudur. ikiz dingiller gibi ortalıkta dolanırlar
  • nice rock grubunun konserlerine gittim, nice plastik sanatlar uğraşan kankalarım oldu.

hiç birinde ne böyle bir makyaj, ne de böyle eciş bücüş heykel gördüm.
  • erkek berberlerinin camına david backham kadın kuaförlerinkinde de angelina jolie'nin posterlerinin koyulduğu bir ülkede, onlar gibi olacaz umuduyla salona girip, adeta birer ferhat göçer birer lerzan mutlu olup çıkan gençleriz biz.

oğlum kaç kere söyledim şu koskoca dünyada, sadece türk kuaförlerinde bulunan mavi far diye bir makyaj ürünü var lan. gelinlere falan sürüyolar abi bunu. o kuaförlerde alüminyum folyo ile kafası sarılıp kapıda sigara falan içiyoruz biz. bi saç boyatacaz diye kaç saat serdar ortaç şarkılarına maruz kalıyoruz o salonlarda senin haberin var mı? inatla fön makinasını çalıştırınca muhabbete başlayan kuaförler var lan. adam inatla bişi diyor anama mı sövüyor, bana mı küfür mü ediyor belli değil.

çok geriliyorum lan ben.

bunların hepsini yalnız mı atlatayım?

imla.
  • bu tipleri gören kuaför sahibi yeni yatırım kararı alabilir
hesabın var mı? giriş yap