• hocam herşey için çok teşekkürler.

vefat ettiyseniz allah rahmet eylesin.
    yaşıyorsanız huzur dolu yaşam dilerim.
  • kansız orospu !
  • kötü bir insandın çok kötü anılar bıraktın bende umarım vicdanın rahat olamasın hiç
  • hocam o verdiğiniz beleş notlar için teşekkürler ama bu çocuğu kolaya alıştırdığınız...
  • ikinizinde ölüsünü ayrı dirisini ayrı sikeyim 2 tane narsist orospu çocuğunu öğretmen diye alan sistemi ayrı sikeyim
  • yıllar sonra burada kendimi görmeyi umuyorum, tabi güzel anilarla...
  • lanet gitsin onlara temel eğitimimin kabusu olanlar beşlik sistemde bir sene gördüğüm hocayı ikinci sene görmedim çok şükür bugünüme genede
  • hocam hani belki hatırlamazsın da sınıfta kırmızı kalem kullanmayın dediğinde her sırayı dolaşıp kullananları tahtaya kaldırmıştın ve zengin çocuklarını iyi dille uyarıp onları kaldırmamıştın ya. ve ben öğretmenim onlarda kullanıyor dediğimde kafama vurmuştun hani, işte ben orda isyankar oldum sen ve senin gibilere karşı, teşekkürler...
  • senin yüzünden psikolojik rahatsızlıklarım var sadece benim değil yıllar sonra öğrendim 7-8 yaşınsa ülser olmuş arkadaşım. asla asla bu konuda affetmeyeceğim. bir çocuğa el kaldırabilecek alçaklıkta olduğun için senden nefret ediyorum. sen değil bir başkası olsa yine her şeyi öğreneceğime de kalıbıma basarım. okumayı çok severdim, kitap okuma yarışmalarında o kadar çok okurdum ki yalancı muamelesi yapardın okuduğum kitap sayısını az yazardın. bir de çok dindardın (!) o vurduğun çocukların hesabını nasıl vereceksin acaba. çünkü kırdığın kalplerin bozduğun psikolojilerin haddi hesabı yok.
  • muhtemelen ölmüşsündür ama senden nefret ettiğimi bir yere yazmak istedim.
hesabın var mı? giriş yap