29911 entry daha
  • sevgilim aramızda benden kaynaklı bir soğukluk var çünkü babam "bize uygun bir aile değiller" dedi.
  • ulan hala insanlara yalan yanlış şeyler anlatıyormuşsun, bir insan neden bu kadar savunmaya geçer kendini durup dururken? dökcem bütün foyalarını ortaya en sonunda olan olacak dalyarak seni
  • “hani kısrak memelerinden ufukları sağardık
    esrik dolunaylar öperdi çekik gözlerimizden
    gökten firûze yağardı,
    hep firûze yollara düşerdik
    böyle kirli değildi mâviler
    denizler böyle soluksuz...
    topla çadırları apakayım burdan gidelim...”
  • ikimiz de birbirimizin hayatından çıkamıyoruz bu bir gerçek ama aradaki bağ her neyse bizi de birleştirmiyor.
  • okumak mı? olasılıksız.
  • ahh, ne çok sevmişim seni.

hislerimi anlatacak kelimeler bulamıyorum her zaman ki gibi. içimde kuruyorum akıcı bir şekilde cümlelerimi, peş peşe.
    şimdi yanımda olsan ya da yanında olsam diyorum. konuşmasam sadece izlesem gözlerini, yüzünü, gülüşünü. sonra avcunun içini öpsem, yanağıma koysam gözlerimi gözlerinden kaçırmadan. gözlerimle sarıp sarmalasam seni, sessizliğimle anlatsam içime sığmayan mutluluğumu.
    istemez miydin sen de, söylesene?
  • o kimse eğer, hayat onun icin buraya bir şeyler yazacak kadar uzun değil dert etmeyin
  • aramıza soğukluk girdiğinde “neden böyle yapıyorsun” diye sorduğumda “insanlara tahammül zorunluluğumuz yok değil mi ?” demiştin hatırlarsın.

o gün benim sana ne kadar sabrettiğimi bilmeden bana bunu söyledin ve bana öğrettiğin şeyi ilk sende uygulamaya karar verdim. sana tahammül zorunluluğum yok.

keşke özür dilesen de bi orta yol bulsak diyeceğim sana olan güvenimi kaybettiğimden hiç devam edemeyecek biliyorum. benimle birlikteyken bile bi arayışlar içerisindeydin. keşke böyle olmasaydı
  • yalnız kendine inkârın
  • okuyorsun öğretmenim biliyorum :)
27203 entry daha
hesabın var mı? giriş yap