• dün akşam bostanlı iskelesinde gördüm seni. tam 6 yıl sonra yeniden gördüğümde kalbim hiç tepki vermedi. kardeşinle beraber afallamanız ve gözlerini açarak bakman hiç etkilemedi maalesef. sen mutlu bir geleceği, belki de hiç olmayacak çocuklarımızı katlettin. ben senden sonra mutlu olamadım. sana da hislerim kalmamış ama yine de yerine kimseyi koyamıyorum. nasıl bir lanetse, üstümden atamıyorum. umarım lanetinden kurtulurum da ben de kendi yoluma gidebilirim.
  • ne yaptın ettin gene kapağı attın birine
  • "bırak, ben seçerim" dedi; biçimli kalçaları ve bakımlı elleriyle... "tamam" dedim ve bekledim. eve geldiğimde hemen soyup parçaladım. artık dayanamıyordum, bir an önce tadına bakmak için çıldırıyordum.

suları ağzıma doldu... sonrası tam bir hayal kırıklığı; kelekti; evet.. yarın geliyorum olm, o kavunun kalan yarısını götüne sokmaya geliyorum, bekle amk dingili.
  • hiç anmıyorum seni konuşmuyorum. bahsetmiyorum de kimseye. saklıyorum herkesten bir günah gibi. ama beni tanımaya başlayan gözlerimde seni görüyor. seni anlatmaya başlıyorlar bana. karşılıksız sevmişsin imkansız sevdaya tutulmuşsun canın çok yanmış diyorlar. gülüyorum sadece kahkahalar atıyorum dalgaya vuruyorum konu değişsin diye. konu değişsin de böğrüme oturan öküzü gözlerimi kaplayan buğuyu görmesinler diye
  • sevgilim aramızda benden kaynaklı bir soğukluk var çünkü babam "bize uygun bir aile değiller" dedi.
  • ulan hala insanlara yalan yanlış şeyler anlatıyormuşsun, bir insan neden bu kadar savunmaya geçer kendini durup dururken? dökcem bütün foyalarını ortaya en sonunda olan olacak dalyarak seni
  • “hani kısrak memelerinden ufukları sağardık
    esrik dolunaylar öperdi çekik gözlerimizden
    gökten firûze yağardı,
    hep firûze yollara düşerdik
    böyle kirli değildi mâviler
    denizler böyle soluksuz...
    topla çadırları apakayım burdan gidelim...”
  • ikimiz de birbirimizin hayatından çıkamıyoruz bu bir gerçek ama aradaki bağ her neyse bizi de birleştirmiyor.
  • okumak mı? olasılıksız.
  • ahh, ne çok sevmişim seni.

hislerimi anlatacak kelimeler bulamıyorum her zaman ki gibi. içimde kuruyorum akıcı bir şekilde cümlelerimi, peş peşe.
    şimdi yanımda olsan ya da yanında olsam diyorum. konuşmasam sadece izlesem gözlerini, yüzünü, gülüşünü. sonra avcunun içini öpsem, yanağıma koysam gözlerimi gözlerinden kaçırmadan. gözlerimle sarıp sarmalasam seni, sessizliğimle anlatsam içime sığmayan mutluluğumu.
    istemez miydin sen de, söylesene?
hesabın var mı? giriş yap