şükela:  tümü | bugün
 • les devins isimli izmir'li hard rock grubunun klavyecisi...
 • bunun gibi insanlar en sonunda çankayadan izmire napalm bombası atılmasına neden olacak ondan korkuyorum :) bu kız ise ayakta alkışlanılması gereken bir insandır, tebrik ederim kendisini.
 • izmir ile içine itinayla sıçılmış istanbul arasındaki farkı bir kez daha ortaya koyan uç bir örnek.

  bu kız istanbul'da bunu yapmaya kalksa denizden çıkamazdı. zaten denize girerken eşlik ederlerdi ona.

  bırak onu, polise haber veren kitle, "olası bir intihar teşebbüsü ihbarı"ndan * değil, "çıplaklığının toplum ahlakını bozması"ndan * ötürü polise haber verirdi. bir de kızın intihar için değil de, yüzmek için bunu yaptığını anlayanlar dövmeye bile kalkarlardı "ahlaksız orospu!" diyerek.

  istanbul'daki polisin kıza olası tavrı hakkında ise yorum yapmaya gerek yok.. allah korumuş da izmir'de yaşıyor kardeş.

  bir zamanlar burada da aklı başında insanlar vardı.
  (bkz: o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler)

  bir de moral of the story verelim tam olsun: "siz üstünüzdeki elbiseler olmadan insan değil misiniz?" *
 • huzuru bozduğu gerekçesiyle denizden çıkartılıp yarı çıplak gazetelere haber olmuş kızdır. o haliyle gazetelere malzeme olması da benim huzurumu bozuyor onu ne yapacağız? bu bana, pascal nouma'nın elini şortuna sokması sonrasında yaratılan kamuoyunu andırıyor. hem o görüntüyü milyon kere göster hem de ahlakçı kesil. hadi len
 • kizin pek de temiz olarak niteleyemeyecegimiz izmir'in denizinde soz konusu eylemi gerceklestirmis olmasi, cibil cibil olmasindan cok daha ilginc bir noktadir. ozgurlugunun tadini cikartabilecegin baska deniz bulamadin mi kizim?
 • kendisinden izin alinmaksizin basinda cikan goruntulerine istinaden acacagi tazminat davasi ile zengin olmasini diledigim hatun kisi.
 • sayısının artmasını dilediğimiz kızlardandır.

  (bkz: şerefsizim benim de aklıma gelmişti)
 • bugün hürriyet'te hiçbir sansüre gerek görülmeden çıplak resmi konulan kız. en ufak bokta prizmayı siyah bandı yapıştıran arkadaşlar niye şimdi böyle rahat davranmışlar ki? kız zaten isteyerek çıplak girdi diye mi?
  hayır yani, kızın kafası çok güzeldir, çılgınlık yapmak istemiştir vesaire de, siz ne hakla kızın çıplak vücudunu tüm ülkeye afişe ediyorsunuz? kız çıplak girdi diye herşey mübah mı amına koyim?
 • gereksiz yere medyaya düşmüş kızdır. gönül ister ki gazeteler ve televizyon kanalları "aynı hassasiyeti" kıllı, göbekli abdullah usta bütün heybetiyle çıplak denize girdiğinde de göstersinler.