54 entry daha
  • 980 bin lirayı bankaya yatırsan aylık 15 bin liraya yakın faiz gelirin oluyor. aylık o parayla düzce'nin üstünden uçakla bile geçmem.
  • düzce'de villam var demeye utanmayacak kişiler için uygun olabilecek bir yatırımdır.
  • 1 milyon istediği eve bak; bahçesine el-kaide ceset falan gömmüştür bu evin aq.
  • yorumları okumasam, izmir çeşme'de ki villamdan yola çıkıp onu almaya gidecektim.
  • imar barışı sayesinde barakalar eve dönüştürüldü. pandemi nedeniyle bahçeli eve ilgi arttı. bunun üzerine insanı ayakta öpen anadolu irfanı eklenince ahırlar uçuk paralara satılmaya başlandı. anadolu'nun her yanı böyle şimdi. ve anadolu'nun her yanında " o paraya şehrin tamamını verseler almam" feryatları yükseliyor.
  • başlığı açan kültür emlağın sahibi bence. şaşırılacak ne var bu ilanda? arsa fiyatlarını bilmeyen dallamalar gelmiş kaçak kat bıdı bıdı.. 600 metrekare imarlı arsa fiyatı 800-900 arası küçük kentlerde.
  • dabbe, siccin, musallat gibi cinli minli korku filmi çekecek yönetmenlerin ilgileneceği villa(!)dır.
  • "korku filmine kiraya veriyorum, keyfime bakıyorum" dedirten evdir.

(bkz: kolpaçino)
  • ekşideki insanların kafa yapısını anlatan başlıktır. neresi olursa olsun 1m liraya 600 m^2 arsada 3 katlı ev bulmuşsun pahalı diyorsun.
  • 980.000tl şuan faizle 19.000 tl vermekte 1 seneye gider düzceden arsa alır 2.seneye bundan iyi villa dikersiniz 980.000 tl cebinizde kalır sizde böyle keriz avcıları gibi 2.senede diktiğiniz villaya 980.000 tl fiyat biçersiniz

edit: ben çok yüksekten hesaplamışım arkadaşlar düzce de bundan 2 tane dikersiniz 2.seneye
37 entry daha
hesabın var mı? giriş yap