• italya'da en cok tutulanlardan biri olmasina karsin ulkemizde fazla ragbet gormedigi icin yayini durdurulan cizgiroman
  • bir tür korku çizgi romanı
    eğer üst üste 6 tane dylan dog okursanız(türkiyede yanılmıyorsam 9 adet çıktı) etkileyici hatta korkutucu olabiliyor (tabi gece yatmadan önce okumak lazım)
  • dogan egmond yayıncılıgın az satıyor diye pat diye yayından kaldırdıgı cizgi roman.
    ayrıca (bkz: nathan never)
  • bir arcade adventure oyun.. bana ghost hunters'i hatirlatir $ekil ve konu itibariyle..
  • artık ciltleri çıkmaya başladı martin mystere gibi
    il ciltinde 3 tam macerası war,
    diğer çıkacak ciltinde ise 4 tam macera oalcakmış.
    bu arada kendisi kabuslar dedktifi olarak tanınır,
    martin amcamız ile bir kaç macerası mevcuttur.
  • kabular detektifi...italyan cizgi roman kahramani ama ingiliz...simdiler de bir de kitabı var ' benim adım dog. dylan dog'
  • bir commodore 64 oyunuydu.
  • dylan dogone, kabuslarimizin yakisikli dedektifi.. arkadasi arsak palabiyikyan ile maceralari korkutmaz ordan oraya savurur insani.. dylan'in agir havasini arsak'in fikralari dagitir, biz nitekim ikisini de pek severiz.."oluler dansi" macerasi insani kitabin icine ceker sanki bi sure dondurmez insani dunyaya.. "yuzunu esen ruzgara donup dinleyen herkes ne kederli oykuler duyacak".. ah dylan insen ya artik sen su gercek dunyaya.. bu arada dylan'in hayatina ve maceralarina tam 209 kadin girdigini de belirtmek lazim..
  • her bolumunde en az 2 tane kadin la yatan beyfendi
  • (bkz: arsak)
hesabın var mı? giriş yap