şükela:  tümü | bugün
  • sizi bundan mahrum bırakamazdım ben dinledim siz de dinleyeceksiniz.

feridun neden bebeğim ? kendini ateşlere atamadın mı ? engel olamadın mı ?

öyle bir yorum ki kendimi jiletlemeye gidiyorum dostlar.
  • klibin teması deccal in dünyaya inişi sanırım.
  • ilk 15 saniyesine dayanabildiğim yorum.

edit: şimdi uzun olarak tekrar dinledim. al beni ne yaparsan yap dediği yerde yapacağımı yaptım. kapattım. kusura bakmasın. bir de taktığı sütyende gariplik var gibi ama çözemedim.

(bkz: alev alev arabesk remix)
  • itfaiye bile zor söndürür.
  • mazoşistler bunu beğendi.

zira kendine acı çektirmek istemeyen,kulaklari kanasin istemeyen hiç kimse bu kadını dinlemez.
  • düzenleme mustafa ceceli’ye aitmiş. şarkıyı cecelemişler elbirliği ile.
  • rahatsız olarak dinlediğim yorumdur. önceki arkadaşlardan birinin dediği gibi neden feridun neden?
  • yani bari bu şarkıyı yorumlamasaymış ya. kulaklarım kanıyor dinlediğimden beri ki toplasan üç saniye dayanabildim. üzdü.
  • 130 feridun'a vermiş, 50 ceceli'ye 50 de klibe harcanmış. klipte 50 kişilik ekip varmış.

e amk adam başı 1000tl düşmemiş ki bunun yarısı yönetmene, çeyreği ekipmana gitse, bir kaçı fazla alsa gariban adama 100tl anca düşer. sorsan "ebru yaşar'a klip çektik geçen gün" diyecek. yazık yahu.

bunları düşünmekten odaklanamadığım yorum....

edit: valla arkadaşlar içeriden aldığım hesaplara göre durum "vahim" değil "genel durum"a göre iyiymiş hatta. eh o zaman şarkıyı rahat rahat dinleyeyim dedim. yarrak gibi olmuş afedersiniz.

halbuki kulağımda en son (bkz: öldüm sahiden) kalmıştı ebru yaşar'dan. gayet de güzeldi. loop'a alıyordum hatta (bkz: #75479062)

şimdi sanki kulağımı biri sikiyore...

edit2: arkadaşlar kaynak aha burada ben de onun yalancısıyım