• ilgili reklam serisinden birine buradan ulaşabilirsiniz.
    izlerken kahkaha atmaktan kendimi alamadım. adamlar açık açık türk insanını gömmüş. boş boş konuşuyorsunuz konuyu değiştirin, alın şu kültür sanat şeysini(!) de kültürlenin biraz demişler.
  • çok hoşuma giden reklam serisidir. adamlar gençliğe ayna tutmuş.

serideki reklamlar
    instagram story
    metrobüs
    siren
  • gençlerin halini gayet net bir şekilde ortaya koymuştur.
    başarılı.*
    tebrik ediyorum.*
  • muhteşem bir organizasyonun reklamıdır. diğer firmalar tarafından örnek alınmalı, artarak devam etmeli. bu reklam birçok öğrenci için bir başlangıç noktası olur ve katılımın tamamı sanata ilgi duyan, bu tür şeylere zaten vakit ayıran öğrenciler tarafından sağlanmaz umarım.
  • bizzat bana karşı yapılmış reklamlar. instagram videosu neyse de diğer ikisinde gerilim filmi izlerken kurbana kaç kaç diye bağıran heyecanlı teyzeler gibi müdahale etme arzusu duydum. 3 kapılı metrobüs yok ki dedim meselâ.

birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik bu tür hareketlere asla prim vermemeliyiz. milletimizin ciddiye alıp üzerinde tartıştığı mühim mevzuların adeta başka konuşacak mevzuları olmayanlar bu konuları konuşur tarzında aşağılanıp yok sayılmasına tepki göstermeliyiz.

unutmayın son otobüse doğru kapı denk gelmediği için binemediğinizde yanınızda eczacıbaşı olmayacak :)

bir karikatür vardı, adam üstü başı kirli düşkün evsiz bir kadına 2 kuruş yardım etmeyip o kadının tablosuna tomar tomar para veriyordu. biz de milletimizin meselelerinin sanata meze olsun diye kasten çözülmediği, bir de üstüne üstlük bu şekilde tîye alındığı zorlu günleri yaşıyoruz.

gün gelecek fakir ama gururlu insanlar olarak "hem de neee... anlayamazsınız" diyeceğimiz günler de gelecek.

şaka bir tarafa filmler çok ilgi çekici olmuş.
  • cast seçiminden konusuna, oradan reklamların metnine kadar a dan z ye çok başarılı bulduğum reklam. reklamlar arasında hemen farkındalık sağlamakta.
  • ilk kez bu akşam metrobüs konulu olanını tv den izlediğim iyi reklam. neden mi iyi, bir kere ilk iş ekranda görünen siteye girdim baktım. sonra youtube dan reklamı birkez daha izledim. sonra serinin diğer reklamlarını izledim. sonrada geldim sol frame de başlığı görünce buraya yazıyorum. bence bunları yaptıran bir reklam iyidir.
  • abi siren beni benden aldı yahu. çok hojdir.
  • şu an kendimi çok kötü hissediyorum sözlük. bu siren muhabbtinin aynısını bizim arkadaşlarla hemen hemen birebir aynı yaptık geçen hafta. hem de skype üzerinden. yani işsizliğimiz türkiye çapında yüzümüze vuruldu resmen. gidip bir iki opera tiyatro bileti falan alalım bari.
  • son yılların en iyi reklam projelerinde biridir.

izlerken başta ulan ne güzel muhabbet ediyorlar keşke ben de dahil olsam derken sonu yüzüme tokat gibi çarptı.

meğerse ben boş muhabbet insanıymışım ya la.*

acilen kültürlenmeliyim.yanına bir de hobi eklersem tadımdan yenmez galiba.

ps: bu arada şu story olayı doğru mu değerli suserlar?seçip izlediğimizde en başta mı çıkıyoruz?ciddi bir mesele acil cevap pls.*
hesabın var mı? giriş yap