şükela:  tümü | bugün
  • edward g. razek, victoria's secret angels'ı ve şirketin yıllık moda şovunu geliştirdiği l brands baş pazarlama sorumlusu olarak bilinen amerikalı bir işadamı

    ama artık istifa etti. bence vs nin bu kadar büyümesinde en etkin faktör kendisiymiş. ayrıca güzel kadından da anlayan, gerçekten podyuma çok güzel yüzler seçen biriydi. en son gigi vkendall gibilerini karıştırınca işin içine kalite düştü.

    vs ye öyle manken seçmelisin ki, o manken hep vs ile anılmalı. mesela adriana lima. başka hiç marka aklıma gelmiyor onunla beraber. candice, josephine, tyra vs vs. ama gigi ve kendall hatasıydı. kalite yerlere düştü.

    ve ayrca body güzellemesini reddeden biriydi. buna bende az çok katılıyorum, kendim kısa bir insan olarak. kimse kilolu ve kısa insanlar ölsün demiyor ama ben o şova baktığımda da kısa veya kilolu insan izlemek istemem. ayrıca seçilen mankenler askı görevi görür. bu yüzden uzun ve ince olmak zorundadır haliyle. bunu kapitalist bir eylem olarak düşünmek de saçma. sonuçta genetik kodlarım da daha güzelini istiyor. minicik boyumla podyumdakiler beni napsın, niye izlesin yani.

    hayret bişi.
  • arıyoruz reis’i... (bkz: victoria’s secret meleklerine veda ediyor)
hesabın var mı? giriş yap