• insanın ilişkisinden mutlu olabilmek ve de olmak varken kendini paralamasına kapı aralayan maymuncuk görevli cümle.
  • (kursat basarin ilk donem kitaplarının isimlerine benzeyen replik)(olsaydın... yapmazdın... etmezdın.... ı wish vs)
  • - babanla tavla oynayıp yenildikten sonra onun kafasında tahtayı kırmama o kadar da aldırış etmezdin...
  • -....ashure yapardın bana gobegınde yıyeyım dıye
    -bıktım artık necatı, romantık bashlayıp, fantezık bıten cumlelerınden...
  • -... erkek musvettesı kocamın kafasına, o pazuluulu kollarınla bı odun darbesı ındırırdın mukremın?
    - hasbınallahh yaa
  • "ayağıma o derece hızlı basıp bağırtmazdın beni nikah masasında, gerdeğe bile giremeden bir hafta yatırmazdın beni hastane odalarında.. eğer gerçekten sevseydin çivili kramponla gelmezdin nikahımıza"
  • ..(ki seviyosun inanıyorum aslında) "kararsızlık"la suchlamazdın beni, (sevmiyosun belki) gayet kararlı biri oldugumu bilirken (ben bi abime sorucam dur o ne dicek), hem kararsız olsam bu ilishkimizi bu kadar etkilememeli, ("niye kendisine sormuyosun?"dedi, solesene sevı yo musun beni)

aslında sevıyosun ama ıshte emin diilim sevmiyo gibisin beni....
  • ...takma dişlerim elmada kaldıgında gülmezdin kıkır kıkır, bunca yıldan sonra bunu da yapıcaktın bana haa seni de görürüz bi gun hadi bakalım...
  • ya, düşündüm de,
    eğer gerçekten gerçekten sevseydin beni

csde soteden tepeleyip, silahımı çalmazdın,
    ayakkabılarımı bağlardın mızladığımda,
    ya da şaka bi yana
    ağladığımda
    kayıtsız kalmaz parmaklarını mendil yapardın,
    sevme kaybetme korkusu barındırıyorsa gerçekten soylendigi gibi,
    korkardın, meraklanırdın, ilgilenirdin, aldırırdın,
    sevseydin hayatın kısa olduğunu bilir
    beni her an yanında tutardın.
  • -her daim yanımda olur bana destek olurdun.
    -hasstir bundan sonra işe gitmicez o zaman!
hesabın var mı? giriş yap