• not defter dizisinin egemen'i

2013 best model'iymis..

oyunculuk 0 ama gelistirirse kendini sollar herkesi yakinda
  • çilek kokusu dizisinde oynuyor şu an. bildiğin yakışıklı bir de çok güzel bakıyor ama oyunculuk anlamında kendini geliştirmesi lazım.
  • star tv de yayınlanan çilek kokusu isimli dizi de volkan karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, zamanla oyunculuğu çok daha iyi olarak gelişecektir.
    (bkz: karbonhidrat)
  • hayat sevince güzel dizisini izlememin 3 nedeninden biri.

oyunculuğu umarım gelişir. ama n'olur yeni bir delikürek çıkmasın, n'olur!..

diğerleri için:

(bkz: burak çelik)

(bkz: hasan denizyaran)
  • itici
  • 1990 hollanda doğumlu, esmer yağız delikanlı. oyunculuğu hakkında iyi kötü bir yorum yapamayacağım, şayet beni ilgilendiren oyunculuğu da değil. şu zamana kadar esmer mi hmm diye burun kıvırırdım. ama bu çocuk öyle mi? tatlım sen çıtayı everestlere çıkarmaya hiç mi utanmadan? ınstagramdan bol bol stalklayabiliriz. bellı mi olur uslu birer kız olursak belki bize de bir gün gülümser kipss :***
  • helal olsun , şu ortamda yiyosa askere yaptığınızı ışide pkklılara yapın yapamazsanız adam değilsiniz diyebilen nadir ünlülerden
  • yavaştan oyunculuğuna eklemeler yapmaya başlayan insan. ama 2 dir sarhoş taklidi yaptırılıyor ayıp ediyor yönetmen. sarhoş taklidi toy adama verilir mi ? neyse başarılı olması dileğiyle. kıvanç, burak,kenan gibi olabilirse ne mutlu ülkeme
  • tam bir carlos. yaka bağır açık, kaslı, esmer... mimikleriyle falan adeta bir alfredo bir pablo değil mi ama? brezilya dizisinden mi alıp getirmişler bu oğlanı?
  • telefonu kurcalarken bir anda ekin mert daymaz'ın periscobe'ndan bildirim geldi. 1dk yı bulmayan konuşmasız bir video ama bir şey dikkatimi çekti. ekin mert daymaz üstü çıplak yatakta ve videoyu çeken adamda fazla belli olmasa da üstü çıplak . şimdi sorarım size ey sözlük ahalisi. benim mi içim fesat yoksa bişiler mi var ? hande erçel gibi güzel bir kızı üzmesi kötü ama cinsel kimliğine saygım var.
hesabın var mı? giriş yap