• feda kampanyasına katılarak sözleşmesini feshetmiştir.
  • 14 şubat 2012 sporting braga beşiktaş maçı'nda sonradan oyuna girmesine rağmen görev yaptığı 4 dakika içinde gözlerimizin pasını silen futbol ilahı...

hey gözünü sevdiğimin ekrem'i semazen misali yaptığın o dönüşler bana ayrı bi huzur veriyo... hep yap emi...
  • her iki ayağına da hakim değil.
  • 29 mart 2011 türkiye avusturya maçı öncesinde avusturya milli marşı söylediği için kendisini tenhada kıstırma kararı aldım. böyle bir şey olamaz. cesaret gösterip olanca gücüyle harbiye marşı söylemesi lazımdı o esnada. ya da bi' mehter patlataydı, olmaz mıydı?

ekrem dağ akıllı olsun akıllı!

halbuki mehmet aurelio milli marşımıza eşlik ettiği için muhteşem bir futbolcu benim gözümde. nasıl da güzel söylüyor değil mi, aslanım. adı gibi mehmet, maşallah. memedim benim.
  • beşiktaşlı olmamama rağmen televizyon başında bile izlemenin eziyet olduğu futbolcu. o sebeple tribüne gidip sağ açıkta ekrem dağ'ı izlemek zorunda kalan kardeşlerime sabırlar dilemeyi borç bilirim.

beşiktaş kadrosundaki açık ara en kötü futbolcudur gözümde.
  • break dansa merakı olduğunu düşündüğüm topçu. ne zaman görsem tek eli üzerinde kendi etrafında dönüyor.
  • hani hep şikeden bahsediliyor ya neredeyse bir yıldır, oynadığı takım şike yapsa buna beş para vermezler. o derece kötü futbolcu( mu?).
  • beşiktaşlılar adamdan kurtulmayı bu kadar çok istediğine göre korkarım ileride tff başkanı olacak.
  • eğer fesih haberleri yalan çıkarsa, bir daha yüzüm gülmeyebilir.

o kadar kötü bir futbolcudur.
  • beşiktaş'a çabuk uyum sağlamış oyuncu. ben çok seviyorum ekrem'i. iyi futbolcu olmasından dolayı değil. ha iyi futbolcudur o ayrı ama karakterinden dolayı seviyorum. beşiktaş gibi bir adam bu ekrem. inatçı, saf, temiz... kafasında tilki yok, bildiğini oynuyor. bilmediğini de denemiyor. bu ne büyük bir meziyettir.

beşiktaş'a ruh veren bir oyuncudur aynı zamanda. beşiktaş ekrem'le anadolu çocuğu kimliğine bürünüyor bilmem farkında mısınız?

arkadaşlarıma ekrem üzerinden beşiktaş tasviri yapabiliyorum. holosko, bobo, tello yok ne diyorsun denince, bizimkiler fenerbahçe'ye oranla daha "anadolu çocuğu" diyorum herkes hemen anlıyor.

işte o tarif beşiktaş'tır aslında. matias delgado beşiktaş'ı tarif etmez mesela. tam da ekrem eder. o yüzden -yok efendim alt yapıdan gelmiş falan diye - serdar özkan'lara as eleman, ekrem'e yardımcı oyuncu rolü biçmek ayıptır.

ekrem dağ, bu formanın sahibidir arkadaş!
hesabın var mı? giriş yap