222653 entry daha
  • yazdıklarım, yaşadıklarım, hissiyatlarım, sürekli kısır döngü içinde kendini tekrarlar biçimde gidiyor. bu hayat denen kısacık olağan yaşam ne saçma, aptallar silsilesi. ben dahil herkes bayağı herkes aşağılık bir ucube abidesi.

sevgi desen yok, mutluluk kelimesinin anlamı başlı başına hata. nefes alışımızın, gözlerimizin ferinin aidiyeti boşluk üzerinde yüzüyor. hayır nedir yani bu gaye ? ruhumuzu arındırmayı bilmiyorken neden bu çabamalarımız.

üff aman be.
  • sonunda ben kaybettim. yine.
  • bir hayal kırıklığı yaşadım. diğerlerine pek benzemiyor.
    duygu durumum karışık olduğu için stresli bir dönem geçiriyorum.
    özel günümü rutininde yaşayamıyorum.
    sürekli olarak dışarıdan yiyorum. kilo aldım. huzursuzum.
    çeyrek asırda en çok istediğim ve olması için en çok çalıştığım şey olan eğitim programındaki başarı bile beni mutlu etmiyor.
    ilk kez önümü göremiyorum.
    berbat bir dönemden geçiyorum.
  • sana olan özlemim harika müzikler seçiyor.
  • sevgiye aç bir milletiz genel olarak. herkes güzel sevilmek gerçekten sevilmek istiyor. ama kimse bunun için çaba da göstermiyor. hep her şey karşıdan beklenerek sadece en güzelini kendi için talep ediyor.
    hep armut piş ağzıma düş modundayız
  • bugün yine eski şiirlerimi buldum.
    yaktım, sildim, imha ettim ama yine bi yerlerden çıktılar.
    hepsini baştan okudum ve birkaç tanesini tekrardan düzenlemeye karar verdim ama bunu ne zaman yaparım bilmiyorum :/
    içimden bi şey yapmak gelmiyor hele de bu günlerde.
    uyumak, yemek yemek, yürümek, ve film, dizi izlemek dışında hiçbir şey yapmıyorum.
    kitap bile okuyamıyorum.
    kafayı yicek gibiyim.
    bu sınav süreci bitince boşluğa düşmüşüm gibi hissediyorum oturup yine ders çalışcam o derece.
  • pazar gecesinden beri, sitede birileri sevişiyor, gece saat 2'den sonra o seslerle uykum bölünüyor ve sinirlerim laçka oldu. ses sterio olduğu için tam olarak hangi daireden geldiğini anlayamıyorum. başka sakinler de anlamıyor belli ki dün gece biri bağırıp birşeyler fırlattı, sustular. ama sesler öyle ince belli belirsiz sesler değil, inleme, çığlık, anırma ve seri şak şak şak. açık hava konseri gibi. şikayet etsem kimi edeceğimi de bilmiyorum. bu normal bir ses değil çok yüksek bir ses, sanki bir taraflarına mikrofon takmışlar gibi sterio kulakta çınlayan rahatsız edici bir desibel.
  • doğum günüme sayılı günler kaldı.
    yeni yaşım mutluluk, huzur getirsin istiyorum. her yaşımda mutluluğa daha cok yaklaşacağımı düşünürken o benden bir adım uzaklaşıyor sanki.

çevremdekiler de tek tek yanımdan gidiyor, geçen doğum günüme baktığımda yine yalnızım değişen bir sey yok.

küçük frambuazlı pasta mutlu ederdi beni, en fazla çiçek ya da adıma bağış yapılmıs bir fidan.

korkuyorum. büyüdüm artık. yaşadığım sorunlara karşı koruyan, sığınacağım ailem yok çocukluğumdaki gibi. belki de saklamaya çalışsam da bu korkutuyor beni.

hayat hassas insanlara bazı durumlarda torpilli davranmalı, üzmemeli.

yeniden doğmak isterdim, ruhumda hissettiğim gerçek ben ile uyumlu olan bedenimde yeniden başlamak isterdim.

frambuazlı pastamı alıp tek başıma pastamı kesicem. yine aynı dilekleri gözlerimi kapatıp söyleceğim.
    mutluluk!!!
  • merhaba sözlük!

yarın oturduğum evden taşınıyorum. evet bu cümleyi 2. defa kuruyorum. daha önce dediklerime (bkz: #103920834) + olarak bu sefer evi full toplamadım. birkaç şey bıraktım. onlar burada kalsın. onların yeri artık burası. benim yerim ise çok farklı.

her şey çok güzel olacak.
  • canım konuşmak istemiyorsa kesinlikle telefonları açmıyorum. bu yüzden arkadaşlarım bugün yine sitem ettiler. kötü bi hafta geçirdim ve fark ettim ki ailemle ilgili bi sorun olunca yanımda birilerini görmek yerine yalnız kalmayı tercih ediyorum.

sağ olsun canım arkadaşlarım cevap vermememe rağmen düzenli olarak her gün aradılar :) artık dalga konusu olmuşum aralarında yüzsüz olduk senin yüzünden diyorlar :) neymiş efendim başlarına bi şey gelse en son arayacakları insan benmişim :d

en kötüsü de gerçekten başıma bi şey gelse de o yüzden ulaşamasalar bu durumu da normal karşılayacaklar. neyse adımız çıkmış artık napalım :)
51051 entry daha
hesabın var mı? giriş yap