• entry girerken bir sekme daha açıyor ve tekrar ekşi sözlük'e girerek kelimelerin yazılışlarını kontrol ediyorum. ve bunu yapan tek yazar olmadığıma adım gibi eminim.
  • her şey çok daha güzel olabilirdi...dahası süper bir adam bile olabilirdim. ama olmadı. hayat böyle diyip çıkıveriyorsun işin içinden hepsi bu...
  • "bi dakka ya.. ben şimdi rock star olamayacam mı?" deyip çocukluk hayalimin suya düştüğünü ve zaten sesimin bi boka benzemediğini, enstrüman çalmanın da o kadar kolay olmadığını fark ettiğimde yirmi yaşımın hayli üzerindeydim ve çok üzülmüştüm be sözlük!..
  • ilk okuldayken canlı yayının ne demek olduğunu bir türlü anlayamıyordum
  • ortaokulda, evdeki en burusuk, en follos dosya foyunu; odev dosyasinda hocaya itekleyen her seferinde bendim.
  • araba kullanmayı bilmiyorum. sevmiyorum, öğrenmek istemiyorum diyorum ama aslında beceremezsem diye ödüm patlıyor.
  • sabah kahvaltılarında peynirli makarna yiyorum. bunu söylediğimde herkes " ığğğğğğ " şeklinde tepki verdiği için kimseye söyleyemiyorum. çok dertliyim.
  • youtube'daki bir wall of death videosunda baya aktif bir rolde bariz şekilde görünüyorum. *
  • bu gece bu şehirde uyumak istemiyorum.
  • az önce yorganı tepesine kadar çekip uyuyan annemin yanına gittim, hemen yorganı kalkırıp, kocaman yatağına yattım, göğsüne, çocukluğumdaki gibi, kalp atışlarını dinledim. duymak istedim. o da sarıldı, gülüştük. anneannemi hatırladık sonra, sadece sessizce kapadık gözlerimizi... hala atan kalbini duydukça ağladım birazcık huzurla.

uzun zamandır, bu kadar güzel bir şey hissetmemiştim. ne diye büyüyüp, yok yere başka omuzlara vuruyorsak kendimizi?

ve annenin hayatta olması bu dünyadaki bence en güzel/anlamlı şey gibi...
hesabın var mı? giriş yap