• ne yaşarsam yaşayayım, umudumu kaybetmiyorum. bazen hiç sevmediğim bir özelliğim bu.

insanlara hep iyi niyetle yaklaşıyor ben genellikle zarar gören ben oluyorum. bazı insanların, sadece suretlerinin insan olduğu gerçeğini anlayamıyorum, kabul edemiyorum.

bazı insanlar kötü. bu, değiştirilebilecek bir şey değil. gri hatta beyaz gibi durabilirler bazen ama insanın özünün yansıdığı bazı durumlar/olaylar vardır ki, kişinin aslı görünür.

tüm kalp kıranların kırılması, incitenlerin incinmesi dileğiyle...
  • bu hayata kaybeden olmak icin geldim galiba ve her alanda kaybediyorum. en son bir kızdan hoşlandım ve güzel bir şekilde konuşuyorduk. çok caba sarfediyordum,ilgileniyordum ve gelecekte çok değer vereceğimi karşımdaki kişiye hissettiriyordum ama sunu anladım bunları karşındakine hissettirince hiçbir şey istediğin gibi gitmiyor. ne kadar ilgi gösterirsen ve ne kadar çok çabalarsan o kadar uzaklaşıyor istediğin şey. herhalde hayat motivasyonum kaybet,bir daha kaybet,daha güzel kaybet üzerine. yoksa bu kadar kaybetmeyi baska şeyle açıklayamam.
  • oğlun olmasaydı seninle ilk gün bile evlenebilirim. ama sen beni değiştirmeye çalıştın ben seni sadece sevdim.
  • doğru kişi diye bir şeyin olmamasının terapatik ve özgürleştirici tarafını çok seviyorum.
  • diş ağrısı...uyutmuyor, hiç birşey düşünemiyorum bundan başka.
  • bugün onkolojinin kantinine girdim su almaya . her masada çaresiz bir bekleyiş,gözyaşı vardı . gidin sarılın lan sevdiklerinize
  • bu sefer olsun be. yüzüm gülsün artık. gol olsun bu sefer.
  • insani evire cevire olgunlastiran sey aci degil, guzel gunlerin telafisinin olmayisiymis ve benim icimde olgunlastikca curuyen bir yanim var.oturup yasini tutsam deli derler, gulup eglensem gamsiz...
  • bak oğlum yine aynisini yapiyorsun kendine. yapma bak. desemde kendime yaptigimin yanlis oldugunu bilsemde bile bile yapiyorum galiba...
  • nefret ediyorum, stres doluyum, salin beni artik. ne bitmez doktoraymis arkadas, deliricem. o birsey der, bu baska birsey der, arada ben kalirim, bu sana para veriyorum benim dedigimi yap der, digeri diger seyi yapmazsan mezun olamazsin der... herkes konusuyor da beni umursayan kimse yok. akil sagligim kalmadi, bitmeye ramak kala geberip gitmek istemiyorum. su yolun sonunu bir goreyim ya.

uyumayi unuttum zaten. stresten bir aydir duzgun uyuyamadim ama, artik stresten sicamiyor olmak cok koyuyor. nasil cikacak onlar sonradan dusunmek dahi istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap