şükela:  tümü | bugün
  • "ya tutarsa" diyerek başlattığım yapılanma.

kedilere aşırı düşkün, geçmişinde sıkça hatalar yapan, geleceğinde de yapacağı kesin olan, hayaller aleminde yaşıyan, metal müzik kültürünü benimsemiş, rakıyı sek içen, biraya kül dökünce daha çok kafa yapacağına inanan, fantastik edebiyata gönül vermiş, bilim kurgu ve fantastik filmlere bayılan yazarlarla; arkadaş olmak, güvenmek ve güvenilmek istiyorum.

not: çaylaklarda mesaj atabilir. (ama nasıl söylemem)
  • /bende anime manga ve çizgi roman kültürünü benimsemiş yaşları 22-35 aralığında, genelde klasik müzikle jazz müzik dinleyen mühendislik öğrencisi veya mezun olan bir arkadaş istiyorum. mühendislik talebimin nedeni de konuşacak ortak konuların artması sebebiyledir.
    edit: amacım sevgili yapmak değil bu yüzden konuşma sırasında cinsiyet belirtmeyeceğim. wp falan istemiyorum kimseden. bir nevi yeni nesil mektup arkadaşlığı benimki.
  • bende lise mezunu evde koca bekleyn çokk güzel bir hanım hanımcık hanımım.

neşeli zamanlarımda demet akalın, moralimin bozuk olduğu zamanlarda müslüm gürses dinlerim. yabancı müzik olarak sadece mezdeke dinliyorum.

televizyon kültür düzeyimi artıran yegane araç. entelektüel beyler ayrıca ilgimi çekiyor tabii ki iyi kazanması da önemli.

her anlamda beni taşıyabilecek beyleri beklerim.
    boy: 1.75
    kilo: 63
    şimdi çakma sarışın olsam da küçükken sarışınmışım gerçekten...*
  • benim arkadaşa ihtiyacım yok. bildiğiniz ot'um ben. evde tv izliyorum. rahatımı bozamam.

ama güzel bir organizasyon olursa yakın çevrede dahil olabilirim.
  • doğa belgeselleri izlemeyi, klasik müzik dinlemeyi, yürümeyi, çay içmeyi, felsefefi konularda konuşmayı seven ve programlama dillerine ilgisi olan, program yazarken takıldığı bir problemi sabah akşam durmadan düşünen ve bulduğunda da hemen gerçekleştiren, ara sıra kitap okuyan bir arkadaş veya arkadaşlar çok iyi olabilir, zira pek çevrem yok istanbul'da.

not:erkek.
  • çok ihtiyacım var lan ankara'dan bu akıma destek olabilirim.
  • “ekşi sözlük yazarları asosyaldir” tespitini desteklercesine karşımıza çıkan. biraz dışarı çıkın dışarı. üç haftadır evde oturup kemal sunal filmi izliyor oluşum asosyalliği desteklediğim anlamına gelmez. benimkisi mecburi asosyallik. bir süre insan görmeye tahammülüm yok. şöyle başlıkta yazanlara bir baktım da herkesin çok ilgi çekici bir yönü var. hepsini toplayınca benim ideal arkadaşım ortaya çıkıyor. ama gerçek hayatta tanıdıklarınızdan umduğunuzu bulamayıp gelip buralardakilerden medet ummayın be kızancıklar. eh, soruyu soralım o halde: düşüyor mu böyle?