sponsorlu
  • isteyen yazabilir agalar bana. 21 yıllık odunum, düz adam sami'nin ete kemiğe bürünmüş haliyim. kulaklarımdan, paçalarımdan ne bileyim burnumdan falan düz mantık akıyor. mantıklı görüş isteyen kızlar yazabilir.

şaka lan şaka erkekler de yazabilir.

hadi öptüm hepinizi güzel insanlar. sözlük dışı ulaşmak isteyenler için katilbezelye35@gmail.com
  • muazzam dinlerim lakin soru sorarsanız iki kere tekrarlamanız gerecektir.
  • anlatacak bir şeyi olan varsa yesillendirebilir. konu farketmez.
    izmir
  • 900lü hat reklamları gibi.

ben de varım. kel, fodur ve evliyim. göğüs kıllarımı hiç almadım ve az biraz efordan sonra at boku gibi kokmaya başlıyorum.

muhabbetim sıkıcıdır. genelde dinlerim ancak anlattığınız tüm o saçma sapan şeyler umrumda olmadığından sakın benden mantıklı karşılıklar beklemeyin.

kriterlerim yok. yukarıda belirtilen şeylere rağmen benimle konuşacak birisi varsa tam anlamıyla bir morondur ya da hayattan hiç bir beklentisi kalmamış bir aval. neyse.
  • kendi derdimi anlatamayacak kadar hissizim an itibariyle, buyrun sizinkini dinleyeyim, dmden
  • bana da bi mesaj atın lan bari.
  • - hemen hemen her sektörle ilgili ticari veya teknik ve hatta muhasebesel konular.

- kendi tarzımda kadın-erkek ilişkileri yorumlarım

- karşılıklı olarak tavsiye edilen gidilicek mekanlar (istanbul) ve hatta izlenecek filmler önerileri için,

hadi durma! sende mesaj kutumu yeşillendir!. unutma, birbirimize katma değer yaratıyor isek var olmaya devam edeceğiz.

application completed successfully!
  • derdinizi s.keyim benimki bana yeter. yer almadığım veritabanı.
  • şu başlığa hiç bakmadım ve herhangi bir entri okumayı da düşünmüyorum
    hatta yanlışlıkla gözüm kayar falan diye yarı bakmadan hemen sayfanın dibine geldim

bana şu başlığın size bir faydası bile olduğunu anlatamazsınız
  • o kadar zaman okulla uğraşmaktan şimdi oyun oynayacak pek kimsem kalmamış onu farkediyorum. kafa dengi oyun arkadaşı arıyorum ama benim de zaman sıkıntım olabiliyor, nick aynı steam de de, denk getirir aynı oyunu bulursak kafa dağıtabilecek kişilerin yeşillendirmesini bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap