• yeni bir tema++ özelliği.

tema++ v5.0 ile gelen bu özelliği aktif ettiğinizde, sayfa yüklenirken oluşan bekleme süresi minimuma çekilecek ve en önemlisi, sayfanın tamamını yenilemek yerine entry'lerin olduğu yer yenilenecek.
    ayrıca gitmek istediğiniz başlık boşsa, önceden uyarı göreceksiniz.

ekşi sözlük hızlandırıcı beta seviyesinde diyebiliriz.
    o yüzden varsayılan olarak kapalı geliyor. açmak isterseniz,
    tema++ ayarları -> tercihler -> ekşi sözlük hızlandırıcı
    seçeneğini aktif edin.

bu özellik aktifken çeşitli hatalara sebep olabilir. beni uyarırsanız, düzeltmeye çalışırım.
    büyük bir sorunsa, özelliği kapatıp yolunuza eskisi gibi devam edebilirsiniz.

şu kısa videoda tam olarak ne işe yaradığını da görebilirsiniz: https://youtu.be/eqaebqh928u
    videoda önce ekşi sözlük'ün normal halini, sonra da ekşi sözlük hızlandırıcı aktif edilmiş halini göstermeye çalıştım.
  • opera için eklentiler sayfasına girip "tüm eklentileri güncelle" yapınca güncelleniyor. gerçekten mükemmel olmuş. futurama'ya teşekkürler.
  • harika bir özellik daha, eline sağlık futurama.

(bkz: selam futurama ekşicep nasıl) *

edit: "devamını okuyayım" kısmı aktif olmasına rağmen, entry'i bölüyor ama, devamı kısmı görünmüyor.

edit 2: harikasın be futurama reyiz. devamını okuyayım hatası düzeltildi. eline sağlık :)
  • firefox dosyalarını tema++ başlığının ilk entry'sine ekliyorum her zaman.

opera otomatik güncelleme alıyor mu bilmiyorum. onu da firefox gibi elle güncellemeniz gerekebilir.
  • yeni ve küçük bir video hazırladım.
    https://youtu.be/xobn-lykrlk

videonun başında normal sözlük kullanımı var. her başlık seçiminde ekranın tazelendiğini görüyoruz vs.
    devamında da ekşi sözlük hızlandırıcı aktif edilmiş hali var. başka da söze gerek yok!

(bkz: tema++ kullanmanın avantajları/#73950473)
  • hissedilir oranda sayfa yükleme süresini azaltan seçenek.

(bkz: nos)
  • adam yapıyor ya
    benim gibi yukardan aşağı tüm sayfayı gezenler için biçilmiş kaftan özellik.
  • resmen ateş eden eklenti. yüklenme süresini acayip hızlandırıyor. emeğe saygı +rep.
  • sözlüğün kendisinin yapamadığı özellik.
  • aktifken, sayfa değiştirme sorunu yaşadığım özellik.
hesabın var mı? giriş yap