arayışımız hala sürüyor...
  • eskişehirde iş olursa yeşillendirelim. sevaptır.
  • fenerbahçe spor kulübüne deneyimli başkan ve teknik direktör aranıyor. mür: 3 temmuz yönetim binası - istanbul
  • istanbul avrupa taraflarında illustrasyon grafik tasarım ve storyboard tarzı iş yaptırmak isteyenler için bir mesaj yeşili uzaklıktayım.
  • 18 yıllık tecrübeli jigoloyum. bu aralar malum krizden dolayı iş bulmakta zorlanıyorum. cevresinde iyi işçilik isteyen birileri varsa bana ulaşın.

mesleki beceriler: sırıksız sırıkla atlama
    duvarı matkapsız delme
    sondaj kuyusu açma
    mutlu son
    le pompa

not 1: kafası hariç 22 cm
    not 2:bakirim

uygun niteliklerde iş verebileek olanlar varsa lütfen bana özelden yazın.
  • responsive site tasarımlarınızı ve yönetim panelli sitelerinizi yapabilirim.

iletişim: dinar114@yandex.com ya da site içi yeşillendirebilirsiniz.
  • daha önceden de belirtmiştim, izmir'de sigorta sektöründe hizmet vermekteyim.

daha çok sağlık ve yangın sigortaları olmak üzere, sektörün lokomotifi olan oto branşında, mühendislik, hayat, nakliyat ve sorumluluk sigortalarında da çalışıyorum.

kısacası, özel sigortalarla ilgili her türlü konuda profesyonel anlamda destek almak ve beraber çalışmak isterseniz aklınızda olsun. en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım.
  • özellikle knx aydınlatma otomasyonu alanında istihdam edebileceğim tecrübe sahibi olan bir kişiye ihtiyacım var.

ya da enerji otomasyon scada, bms alanında tecrübeli arkadaşlar varsa da bana ulaşabilir. modbus, bacnet alanlarında proje tecrübesi olan.
  • (bkz: #63242207)

vazgeçmemek lazım... belarus, rusya da olur...

genel fikirlerime dair ;

(bkz: #63190027)
  • seksimi sevişmemi fakbadilerimi deneyimimi her şeyimi bir kenara koydum. onlar bana yaşamak istediğim her şeyi yaşattı zaten. şimdi durum farklı.

ben büyük düşünmek ve büyük oynamak isteyen, idealist biriyim. öğrenmek en çok sevdiğim şeylerden biri. domine etmek veya domine olmak gibi bi beklentim yok, kendini bana biraz yakın görebildiysen, biraz efendilik tılsımın varsa mesaj at, arkadaş olalım. ucu nereye varır, beraber bakarız.

zeki, seksi, her şeye açık, büyük düşünen kadınların benim gibi adamlara her zaman ihtiyacı var. bir nevi fuckbuddy ilanı gibi işte. buyrun yeşillendirin.
hesabın var mı? giriş yap