• çaylak olduğum için gören olur mu bilmem ama dursun burda

yeni mezun bilgisayar mühendisiyim web developing işi arıyorum.
  • freelance olarak frontend projelerinize destek olabilirim. html5 css3/sass js/vue/jquery ile kodlama yapabilirim.
  • magento 2 icin haftada 1-2 gun home ofis calisacak arkadasa ihtiyacimiz var. hali hazirda sistem kurulu ve urun girdileri yapilmis durumda. fakat,

- gerekli verilen duzenlenmesini yapacak ( yeni urun girisleri veya guncellemeleri)
    - mail otomasyonlarinidaki metinleri duzenleyecek
    - odeme ve kargo sisteminin duzgun islemesini saglayacak
    - yazilim ayaginda temel problemleri cozebilecek ( daha ciddi problemler icin bir is ortagimiz var)

bir is arkadasi ariyoruz.

not: sirket yurtdisinda
  • hazreti kanguru nickine sahip çaylağın ricası üzerine paylaşıyorum.amme hizmeti.

istanbul avrupa yakasında dersane masraflarını karşılamak için hafta sonları çalışabilecegim parti time is arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

221kanguru@gmail.com
  • gönül ister ki sevdiğim işi yapayım. ama artık olmazsa da bir şeyler yapmam gerekiyor. zira bedelli borcunu kapatmam lazım. benimle bilgiler aşağıda. dediğim gibi yapabileceğim işlere de açığım.

2010-2012 kastamonu üniversitesi radyo ve televizyon teknolojisi
    2014-2016 açık öğretim fakültesi işletme bölümü

conduent çağrı merkezinde 1 yıl müşteri temsilciği.
    trt haber’de haber kameramanları biriminde staj.
    ülke tv’de haber kameramanı asistanlığı.
    panorama prodüksiyon’da jimmy jib operatörülüğü ve kameramanlık.
    şuanda da freelance olarak kameramanlık ve jimmy jip operatörlüğü yapmaktayım

sertifika
    "anadolu ajansı haber kameramanlığı" sertifikası.
    yapılan çekimler
    haber çekimi, klip çekimi, program çekimi ve konferans/toplantı çekimleri. hala yayınlanmakta olan trt haber’deki “parola” ve “fazla mesai” programlarına freelance olarak kameramanlık.

yabancı dil
    ingilizce: elementary
    kullanılan makineler

nikon d3100, blackmagic, sony xdcam, panosonic p2, canon mark 3, sony fs 700,

çekim örnekleri
    https://www.youtube.com/…8pdxd4sip073mxj57yw/videos

lokasyon istanbul.
  • istatistik bilgimi artirmak istiyorum.
    ders verecek kisiden beklentim, ona bir dataset gosterince,
    variablelara bakip, lasso olursa soyle olur,ridge olursa soyle olur demesi.
    sonra lasso,ridge uygulayinca cikan sonuca bakip beraber yorumlamak.
    (ben pythonda yazarim,saglam teorik bilgi de yeterli)
    biliyorsa neural networks konusmak. cnn networks orneklerine beraber bakmak.
    uygun olan varsa ders saati basina beklentisini yazarsa,skype uzerinden ders almak istiyorum.
  • izmit, başiskele ve gölcük ilçelerinde oturan, php developer statüsünde, tam zamanlı çalışmak isteyenler yeşillendirebilir.
  • php,opencart,laravel,symfony işleriniz için ulaşabilirsiniz bana.
  • homemade burger ve fastfood şefiyim.işimi severek ve özenle yaparım hatta sanat olarak görürüm kendimce.çok güvendiğim menülerim var.konaklama olduktan sonra şehir ayrımım yok
  • kısa süreli otomasyon kurulum işleri veya elektrik otomasyon gemi otomasyonu tamirat tadilat işleri için olabilir. 1 aylık süreç için çalışabilirim. ücret 2 bin dolardan az olmamak kaydıyla.
hesabın var mı? giriş yap