şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle başlattığım kampanya.

artık açılan mantık dışı başlıkların, nefret suçlarının hiç bir şekilde önüne geçmeye çalışmayan moderasyonu protesto ediyorum. kanzuk senin de yapacağın işe sokayım, dürümlerini de yiyeyim.
  • iki kere bırakana bir bırakma bedava olan kampanya.
  • sana "git" diyemem. ama "kal" demek de gelmiyor içimden.

katılmayıp, katılanları destekleyeceğim kampanyadır. 2 sene önce sessiz sedasız yapmıştım. sonra dedim ki "salaklara meydanı bırakıp gitmek neden, dön ve savaş"
  • çoğunluk sağlanırsa destekleyeceğim kampanya lakin çoğunluk sağlanmazsa mal gibi atlamış olupta kafama vuramam sonradan.

edit: yalnız başlığı açan arkadaşın entrylerine göz attım sözlüğü terketmesi mantıklı bir hareket arkandayız kardeşim durduğun hata.
  • şöyle güzel bir kenara bırakta hakeden alsın kullansın.
  • desteklenesi.
  • tanım: ekşisözlük yönetiminin artık işleri çığırından çıkardığı bu yönetememe halini protesto eden bir kampanya.

şaka maka benim de düşündüğüm durumdur. ekşisözlük yönetimi açısından bizler sadece "tık" oluyoruz.

artık herhangi bir kimliği kalmamış ekşisözlük yazarı profili var.

burada itin götüne sokup sokup çıkarılan insanların gelip soru cevapladığı bir etkinlik var.

forum şeklinde açılmış başlıklar, yazılar var.

yazarların sadece yazar olarak kaldığı tek geri dönüşü ekşi şeyler olan bir sahip çıkma durumu var.

anlık tepkiyi geçtim yazar olma amacı sadece küfür edip laf sokma olan hiçbir elle tutulur yazısı olmayan bir sürü yazar var.

zaten sol frame saçma sapan kıyaslamalar ve betimlemelerle bok çukuruna dönmüş durumda.

üstüne bir de yeni açılmış bir başlıkta hiç kimse üstteki yazarların ne yazdığını okumadan sanki onun fikri ekşisözlükte kimsenin aklına gelemezmiş gibi aynı şeyleri "sığ bir şekilde" yazıp yazıp duran fazlalık yazarlar var. (burada 1000 entry oku sonra yaz demiyorum.)

şu üstteki maddelerden en az bir tanesine kesin ben de uymuyorum. ama bu kadar boku çıkarılmaz ki.