şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlükte boy ile ilgili anketlerde karşımıza çıkan aşırı derecede gerçek olan hadise.
  • doğrudur. çünkü yazar olabilme şartları arasında 1.90+ boy vardır.
  • ekşi sözlüğün yazar sayısı 1 milyona yakın şu anda. ve bu 1 milyon kişinin içinde bırakın da benim gibi 1000 tane 1.90+lık adam çıksın.

zaten çok azız, bir de sizinle uğraşamayız.

not: 1.92
  • ekseriyetle kilolarını da yazsalar da my 600-lb life için arayışımıza destek olsalar.*

not: 1.58 spor*

edit; olum sakallı bıyıklı harun abiyim lan, yazmayın yeter aq.
  • doğrudur.
    kaç tane 195 üstüne denk geldim hatırlamıyorum.
    uzun boylu kızlar da benden nick istedilerdi o derece.

gay'ler de var neyse.

edit : bu arada bu 195 üstülerin hepsi mi istisnasız vücut yapmış olur. dövmesi olmayan yoktu. dövmelerle kaplatmışlar anam babam kaybabam.
  • 1.92 m ile katıldığım genelleme. inanmayanlar için e-nabız'dan kanıt

edit: evet arkadaşlar artık itiraf etmeliyim -ki pek çoğunuz da fark etmiştir- e-nabız bilgilerinizi kendiniz giriyorsunuz. oraya istediğiniz veriyi yazabilirsiniz. ha ben gerçekten doğru verilerimi girdim isteyene ispatlayabilirim :)) 2 gündür mesaj kutum turnikeye döndü. noterden onaylıymış muamelesi yapıp trip atanlar mı dersin, "boyuna güvenme para bende" diyerek kıskananlar mı dersin, "böyle kız düşmez amca git çoluk çocuğa karış"
    diyerek nasihat edenler mi dersin. vay arkadaş neymiş bu uzun boylu olmak. aslında hiç de öyle kıskandığınız kadar havalı bir şey değil arkadaşlar. ayakkabıda, kıyafette, kondomda, otomobilde, toplu taşımada vs vs hep sorun yaşıyorsunuz. o yüzden bakın dalganıza takılmayın bu konulara.
  • 1.91 ile teğet geçtiğim önerme.
  • dkfgfjkldgjd milletin başlık altında e-devlet nabız'dan link verdiği komedi.

(bkz: gerçek ekşi sözlük bu değil)

allah seni ne yapmasın ya. gece gece güldürdün. e-nabız uygulamasını bu amaçla kullanmak... bilemiyorum *
  • önüne geleni yazar yaptıklarını gösterir.
    zira;
    (bkz: önüne gelenin boyunun 1.90 olması)
  • 176 boyumla listeyi deldiğim anket.
    daha kıvrağım.