• 110 milyon dolar yatırımla belekte yapılmış, resimlerinden güzel olduğu anlaşılıyor ama otel hakkında olumlu ya da olumsuz bir bilgiye ulaşamadığım için gidip gitmemek arasında kararsız kaldığım otel
  • kesinlikle 1-2 sene içerisinde gidilip görülmesi sefasının sürülmesi gerekli olan otel. yeni yapıldığı için herşey tertemiz ve lüks sayılabilir düzeyde.lüks sayılma ve sadece 1-2 sene içinde görülmesinin sebebi ise otelde ne kadar malzeme, mobilya, eşya, kartonpiyer bilumum varsa tümünün çinden sipariş edilmiş olması.örneğin toplantı salonunda ki duvarlara parmağınızı dokunduğunuz anda bir anda parmağınız sünger gibi içeri girebiliyor.koltuklar, perdeler, masalar vs. sadece yeni olduğu için güzel gözükmekte.fiyatları oldukça pahalı ki ağustos ayında gittiğimde günlüğü 575 ytl gibi bir rakam duydum.yerli, yabancı turistte fiyatın farketmemesi de oldukça ilginç geldi bana.ruslarla aynı koşullarda otelde kalmaktan ve kazıklanmamaktan yurdum insanının yüzü gülüyor.ayrıca toplantı salonları bodruma yerleştirmişler tam 3 kat yerin altına iniyorsunuz.oteli tasarlayan mimarın toplantı salonu gibi stratejik bir alana malzeme taşınmasını düşünmemesi oldukça ilginç.ama genel olarak başarılı paranız olduğu takdirde gidilip güzel bir tatil yapacağınız otellerden.
  • microsoft'un toplantısı sayesinde tanıştığımız otel. bahar havasında toplantı odalarında ne kadar tanışılırsa o kadar. kötü olmayan bir otelmiş, odalar güzel, servis biraz aksak. para vermediğim için subjektifim.. özür dilerim.
  • microsoft gelişim atölyesi katılımcıları tarafından kablosuz internet ve baz sistemleri tamamen çökertilen otel. toplantı aralarında telefonla konuşmak ve internete bağlanmak neredeyse imkansız. ben mesela bu entryi içerde toplantı varken yazıyorum. sıkıldım çıktım zaten böle güzel havada workflow foundations çekilmiyo hakkaten...
  • sahip olduğu plajdan çok içerisinde barındırdığı havuzlarla işi götüren otel. odaları konforludur ancak içerisinde villa tipi konaklama da sağladığından isterseniz milletten uzak bir yerde de keyif çatabilirsiniz. bu villaların bahçesinden çime inmek yerine direk havuza dalarsınız. her bir villanın kendine ait havuzu vardır. birkaç çeşit restorandan birini seçerek dünya mutfaklarına açılmanız mümkündür ancak bunun için de önceden rezervasyon yaptırmanız gerekir. (saat 17-19 arası sadece pastanesi açıktır ki tam o noktada karnınız acıkırsa, açık bir yer bulmak zordur) içerisinde bana göre en fazla keyifle içki içilebilecek mekan irish barlarıdır. ancak barın isminin yanında yer alan cigar bar işlevini kaybetmiş durumdadır zira dışarıdan cigar falan getirememektedirler. yemekleri o kadar şatafatlı bir otele göre vasat kalmıştır. birde tanıtımlarında nargile yer almasına rağmen, daha sezonu açmadık diyerek nargile servisi de sunmazlar ki nargilenin sezonu mu olurmuş sorusu ile beni baş başa bırakmışlardır. toplantı vs. için ayırdıkları salonları boyut olarak küçüktür. gece 12'den sonra sadece disco ve oyun salonu açık kalır ancak oyun salonu da basık olduğu için bir müddet sonra daraltır adamı. alışılmış bir görüntü olarak bu otelde rus istilası altındadır.
  • enfes tasarım, hiçbir masraftan kaçınılmamış bir kalite ve lüks, detaylarda büyük başarı. her bakımdan çok başarılı bir otel amma velakin bir konuda ekstra başarılı. antalya çevresindeki en iyi çocuk kulüplerinden birine sahipmiş... everland denilen çocuk kulübüne herkes sabah bırakıyor 3-17 yaş arası veletleri sonra oh rahat tatil. bunu duyan gelmiş. elbette iyi güzel de eğer çocuk sahibi değilseniz ortak kullanım alanları gündüz belli saatler dışında çocuk kaynıyor. kreş gibi yahu. tesiste 500 yetişkin varsa en az 300 çocuk var. çocuksuzsanız kabus gibi. çocuğunuz varsa cennet.
  • altın varaklı, kro sütunlu girişi hariç, diğer şeylerden gayet memnun kaldığım, "her şey dahil"lerin en iyisi.
  • aralık 2012 p&g satış toplantısının yapıldığı otel
  • 6 yaşında olmasına rağmen sanki yeni açılmış kadar temiz gözüken otel
  • a la carte restoranlarının on numara olduğu ve her şey dahile girdiği (10 € servis parası var sadece) cocuk ve rus dolu enfes otel.
hesabın var mı? giriş yap