• nurgül yeşilçay ve mert fırat'ın başrolleri paylaştığı, vildan atasever ve ilyas salman'lı "gece" filminin soundtrack'ini seslendiren ablamız.
  • gönlüm nasıl bir şarkıdır olm, kavruk ahşaplı, ter kokulu mahalle arası şarkısı gibi görünebilir ilk bakışta ama bayaa farklı. cidden çok yakışmış tülay ve o müzik ve elbette sözler veeeeee mikrofon başındaki o efsane tavırları yaa.

dün evde saç başı dağıtıp askımı omzumdan sıyırıp elimde sigara ve mikrofonla playback yaptım, ah ulan ahh!
  • başıma bir şey gelmeyecekse, ben beğendim.
  • arayış parçasının alt yapısını daha çok beğeniyorum. hatta alt yapısı 10 numara. mix işini ucundan denediğimde acayip kötü bir performans gösterdiğim için böylesine sağlam parçada bel fıtığım oluşacak kadar eğilirim.
    özelikle ilk 2 dakikasındaki beatleri şahane.
    üsttlerdeki yazara katılıyorum, vibe massive attack.
  • kendisi hakkında bu kadar az entry olmasını şaşkınlıkla karşıladığım, gönül şarkısıyla kendisini tanıma şerefine nail olduğum, karşıma çıksa elini öperek ''ablaaağğğm!'' diye hönküreceğim, modern arabesk icracısı.
  • alt yapısı massive attack kalitesinde şarkılar söyleyen ablamız. bağımlılık yaptı şarkı. yutupdan dinleyip duruyorum. herkeşlere de dinlettim. tüm iş yeri tribe girdik, bileklerimizi kesiyoruz :/
  • 03.33-04.05 arası fena olmayan, arayış adlı parçayı seslendiren sanatçı. sadece söz konusu dakikalar arası için bile dinlenebilecek şarkı.
    (bkz: solosu için dinlenen şarkılar)
  • electro tulay ismi ile zaten kaybetmeye mahkum oldugundan dolayi ne desek bos.
  • asıl adı tülay tünay'dır. genelde flash tv tarzındaki bilmediğimiz kanallarda çıktığı için electro tünay hali ile tanımış olduk.
  • az bilinen değerlerimizden biridir. devamını getirmedi nedense. her neredeyse bir ses versin artık. "sabahsız geceler" çoğalıyor nitekim.
hesabın var mı? giriş yap