• aslında elektron mikroskobu ile çekilen fotoğrafta karıncanın yüzü olacaktı başlık. fakat malumunuz karakter sınırı.

enis doko tarafından paylaşılan şu görsel, evrimin ne kadar da gözle görülebilir olduğunun kanıtı adeta.

tweet

edit: sn. moderatörler "elektron mikroskop" olan kısmı "elektron mikroskobu" olarak düzeltirse makbule geçer.

mersi editi: teşekkürler sevgili moderatör abilerim/ablalarım. hürmetler.

son edit: vay arkadaş ne başlık düzeltme meraklısı çıktınız. derdimizi anlatabildik ve moderatörler de olması gerekenin bu olduğunu düşündüklerinden olsa gerek yazım hatasını düzeltmekle yetindiler. şahsi kanaatim fotoğrafın güzelliğine odaklanmanız gerektiği yönünde.

büdüt: evrim, en başta doğanın canlı şekillenmesinde ne derece etkili olduğunu görmekten geçer. iman edenlerin koşulsuz kabullenişi bilim insanlarını etkilediği müddetçe evrim gerçeğini anlatmak güçleşir.

çok basit bir pr. her otta, hayvanda, insanda, kaş ve gözde, taş ve cansız bilimum eşyada "allah'ın mucizesi" yaklaşımı bilim insanlarının dahi karşı çıkmadığı bir söylem... oysa ki bilim insanı kanıtlanmamış bir tanrının mucizesini destekleyemez. desteklediği anda bilim insanı olmaktan çıkar. ben karıncanın mikro çekiminde evrimi gördüğüm zaman ise gene bilim adamı olarak kendini pazarlayanlar beni eleştiriyorlar. ilginç vesselam.

enis doko'nun yobazligi, dehasını yetiştiği toplumun şekillendirmesi dolayısıyla inanç karmaşasından kendini alamamasinin bir sonucu. bizdeki dehalar din tandansli açıklama yapma veya araştırma yapma zorunluğunun birer esiri. buna deha olsan dahi karşı koyamiyorsun. o sebeple aziz sancar olursun ancak, einstein gibi vatan millet kaygısından bağımsız bilim insanı olamazsın.
  • tamam da kardeşim bu yüzü elektron mikroskopsuz da görebiliyoruz biz .

bizim burda mı karıncalar farklı yoksa sizin karıncalarınız mı bit kadar.
  • karıncaların sevimli bir suratının olduğunu düşünmüştüm hep. adamın baya derin çizgileri boynuzları siyah noktaları iri gözenekleri ve kılları var.
    gece gece görmesem daha iyiydi.
  • sağlam bir diş doktoru ile daha sevimli bir hâl alabilir.
  • (bkz: james hetfield) olm bu
  • ayrıca dişlektir
  • elektron mikroskop değildir o, olsa duramazsın
  • emsalettin insanoğlu’na benzemektedir.
  • şu da akp'li anadolu karıncası.
  • herkes aynı semaya bakar da kimi der bu ne karanlık, kimi der yıldız yıldız, bu ne aydınlık. . insan görmek istediğini görür; bazıları da yazık ki bakar kördür; apaçık bir ilmin yaratılıştaki tezahürünü göremez, tutulmuş aklının dolanmış iplerini çözemez. bunlara hangi delili göstersen boş. film boyunca uyuyanlar, jenerik akarken başroldekini görüp pek şaşıracaklar.
80 entry daha
hesabın var mı? giriş yap