• efsane lezzet. yanılmıyorsam a101’de görüp almıştım. başka bir yerde denk gelmedim. hindistan cevizli, top şeklinde, paketi pembe-beyaz olanı çok lezzetli.
  • biraz önce şehirler arası dinlenme tesisinde, bu neymiş la deyip de aldım.

otobüste yandaki dayı erdoğan'ı dinlese bile bu kekin verdiği ağız tadını bozamadı.
  • şok markette çalışan kız bunlardan prim kazanıyoruz almak ister misiniz deyince 3 tane yapıştırdım. biraz önce denedim ilk başta 'elvan diye kek markası mı olur' demiş olsam da şaşırtıcı derecede lezzetli amk
  • (bkz: şölen luppo sandviç kek) 'ten sonra keşfettiğim ikinci güzel munchies. cidden olmuş. çılgın gibi tüketicem bi süre sanırım. noluyor alttan gelen markaların yükselişi mi var anlamadım ama adamlar çıtayı yükseltiyor alttan alttan.
  • ben de benzinlikte görüp aldım. yemeye kıyamıyorum duruyor.

edit: yedim güzel.
  • dışı beyaz, içi siyah, en içi gene beyaz...

hindistan cevizli kartopu kek demişler paketin üzerinde. kakaolu, hatta baya bir bitter çikolata görünümlü kekin dışında beyaz çikolata üstü hindistan cevizi var. kekin iç göbeğinde de yumusak bir krema var. kısa sürede bağımlılık yaptı bende. biraz fazla tatlı ama arkasından demli bir earl grey çay ile çok iyi gidiyor. reklam gibi oldu ama vallahi çok beğendim.
  • içindekileri görünce kendimden geçtim, az kalsın bayılıyordum... bunun yerine kimya laboratuvarı yemek daha sağlıklı.
    (bir ürünün içinde hem şeker, hem fruktoz şurubu hem de glikoz şurubu olur mu? geri kalanları zaten konuşmuyorum bile...)
  • içinde akışkan krema olsa daha iyi olurmuş. bu haliyle biraz kuru kalmış.
    görürseniz bu neymiş diye böyle alın bı bakın tadına ama öyle aman aman bişey beklemeyin, piyasada çok daha iyi kekler var.
  • denemek için aldım fiyatı diğer keklere göre pahalı neymiş acaba falan dedim daha kötüsünü yememiştim bu ne aga plastik yiyo gibiyim bu ne 1 gram lezzet yok
  • bu ne ulan? 100 tane alıp yiyebilirim. bu arada tek paket yaklaşık 250 kalori..
hesabın var mı? giriş yap