şükela:  tümü | bugün
  • tennis borussia berlin u19 takımında forma giyen 1992 doğumlu forvet oyuncusu.
  • mersin’de 1’inci amatör küme futbol kulüplerinden kuvayi milliye’nin minik takımında oynayan ve 5 yıllığına, dayalı döşeli evde oturma ve seyyar satıcı babasına iş garantisi karşılığında kayserispor’a transfer olan sekiz yaşındaki topçu.

umarım çok erken yaşta yüzleşmek zorunda kaldığı hayat mücadelesinin ve taşıdığı bu yükün üstesinden gelir.

kaynak için.
  • okulu tarafından saç uzatmasına özel izin verilmiş yetenekli çocuk. eğer türkiye'de bir şeyler yolunda gitmiyorsa en büyük sebeplerinden biri de budur.
  • zaman gazetesi'nin oldukça genç paris temsilcisi.

https://twitter.com/emredemirfr
  • "o fişeği atan devremin elinden öpcem getirin."
    şeklinde bir yazı döşemiş polis memuru.

ilgili yazı

ilgili haber yazan yere tıklayın ve çevik kuvvet sayfasındaki foto altına yaptığı yorumu en başta göreceksiniz.

bu adam elinde silahı ile sokakta götü kaldırılan binlerce üniformalı potansiyel katil adayından biri.

facebook hesabı.

kapak resmi ne kadar da huzur verici değil mi?
  • kendisinin görev yeri istanbul.

ve ben onun gibi binlercesine, verilmiş yetkilerle şişirilmiş zayıf karakterli bu adamların ellerine silah verildiği bu şehirde nefes almaktan korkuyorum.

akşam beşiktaş eyleminde umarım olmaz. katil olmak için bahane aramıyor gibi.
  • kayserispor u 14 takımında 39 maçta 41 gol atıp barcelona'nın dikkatini çekmiş genç futbolcu. ocak ayında iki hafta denenmek için barcelona'ya davet edilmiş.

üç büyüklerden duyan , bilen var mı çok merak ettim.
  • saç ve oyun stili olarak da messi'ye benzeyen wonderkid. inşallah muhammed demirci gibi olmaz sonu da, dünya çapında büyük bir oyuncu olur.
  • her tarafından yetenek akan, barcelona tarafından denenmeye çağrıldığı iddia edilen 12 yaşındaki kayserispor'lu futbolcu. çok klişe olacak ama umarım sonu muhammed demirci gibi olmaz.

kendisinin adını ilk kez duydum, küçük bir araştırma ile youtube kanalının bile olduğunu gördüm. biraz şımartılacak illa ki ama saçlarını uzatması için okulundan özel izin alınmış, bu ayrıcalıklı muameleyi görmesi yanlış. birkaç sene önce cüneyt özdemir'e röportaj bile vermiş maşallah. muhammet'e göre avantajı ise şimdililik fiziği gibi gözüküyor. 12 yaşında olmasına rağmen boylu poslu çocuk. zaman zaman kayserispor a takımı ile idmana çıkıyormuş ayrıca.

son olarak tipi mehmet topuz'a çok benziyor ya.
  • barcelona'dan aldığı teklif üzerine genç takım ile antrenmanlara çıkmak üzere ispanya'ya giden top tepici çocuk. 14 gün idmanlara çıkacak. beğenilmesi durumunda transfer görüşmelerine başlayacakmış. hadi bakalım, kolay gelsin.

http://www.cnnturk.com/…orlu-emre-demir-barcelonada