• bu yıl kırmızı'dan ödülsüz dönmüş art direktör. gözü dönmüş olacak ki, tören sonrası partiye eğlenmeye gelen teoman'a gözümüzün önünde "geldin buraya tezgahımızı bozdun, kızların ilgisi dağıldı" diye posta koymuştur. ne oluyor lan demeye kalmadan, çelebice bir davranış sergileyen teoman"pardon pardon" diyerek arkalara doğru gözden kaybolmuştur. helal olsun dedim teoman'a, centilmen adammış. ayrıca helal olsun emre koç'a. teoman meoman dinlemez koyar postasını, görür restini. değil art direktör, koçlar gibi art traktördür o ayrı tabii.
  • art diktatör. ekrem karaberberoğlu'nun kendisini keşfetmesi ve "yürü ya emre demesi" yetmemiş, maalesef futbolla bağını erken yaşta koparmıştır. adapazarı fundemantalizminin aykırı bir temsilcisidir. futbol topunu bırakıp imac mouse'una geçişi şüphesiz sancılı olmuştur. bugün art diktatör olarak yaptıklarını eğer futbolda yapabilseydi türkiye ikinci bir bülent uygun vakası ile karşı karşıya kalacaktı.

freehand idman yurdu taraftarıdır ve rakibi photoshopgücü'nden nefret eder. layout'ların gol bölgelerinde çabucak çoğalıp defansa gelmemesiyle meşhurdur. defansa gel çağrılarına "ben art direktörüm gelmem" serzenişiyle karşılık verir. teknik direktörle arasındaki fark oliviero toscani ile yılmaz vural arasındaki fark gibidir.

ata demirer'den daha iyi olduğu bir nokta da fatih terim taklidi yapmaktır.

- suat oğlum dikkat et. hakan, arif ben mi atayım o golleri.
  • biri art direktör, biri basketbolcu olmak üzere ikiye ayrılan koç'tur. basketbolcu olanıyla art direktör olanı arasında en az 21 cm fark vardır.
  • women meet literature (kadınlar edebiyatla buluşuyor) çalışmasıyla prestijli logo tasarım yıllığı wolda'nın best of te world ödülünü kazanmış art direktör.

ödüllü çalışması için:

http://www.wolda.org/showcase/logo/4844
  • reklam hayatına mccann istanbul'da devam eden, "emre koç'la photoshop öğreniyorum", "emre koç'la halay öğreniyorum" derslerini veren, annesinin bile emre koç diye seslendiği moda ve sağlık gurusu ünlü art director.

aynı zamanda kırmızı ödül töreninde teoman'a verdiği ayarla, teoman'ın müziği bırakmasına neden olduğu da kulislerde konuşulmaktadır.

üzerine sıcak çay döküldüğünde bile cool'luğunu hiç bozmayan sanat yönetmenidir. (bkz: noluyo yaa)
  • bakırköy belediye tiyatrosu'nun seni seviyorum türkiye oyununda hem fit vücudu hem de başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken kişi. gökkuşağı gibi açtı sahnede.
  • başkent üniversitesi'nde termodinamik dersini aldığım hocam. nispeten genç yaşına rağmen bilgisi ve sınıfa olan hakimiyeti taktiredilesi. yıllar sonra daha da tecrübe kazandığında eminim ki çok daha değerli ve vazgeçilmez bir hoca olacak kendisi. olur da ileride bir öğrencisi kutsal bilgi kaynağından bu etariyi okursa bir şekilde bana dönmesini çok iyi olur. kendisinin nasıl geliştiğini bilmek isterim. sami karadeniz'in olduğu bir ortamda bize adeta nefes aldıran bir hocaydı kendisi.
hesabın var mı? giriş yap