• erman toroğluluk. evet mesleğin adı bu. futbol yorumculuğu desem rıdvan da dahil oluyor zira.

kabzımallıktan gel, iyi kötü bi futbolculuk, hakemlik geçmişin olsun, sonra çık televizyona konuş! üstüne bi de para veriyolar ben ona şaşıyorum. böyle muazzam meslek olamaz yeminle. maçlara hem beleşe git, hem en rahat yerden izle. bi de ağzını açtın diye maaşa bağlasınlar seni. konuştuğun şey de zaten kahvede, arkadaş ortamında falan konuştukların olsun, fazlası değil. bundan sağla geçimini. hiç alnın terlemesin. uu beybi!

daha kıyak iş yoktur kanımca.
  • ev kediliği
  • (bkz: mimarlık)

her ortamda söylerim. özellikle buraya da yazıyorum ki, belki üç beş kişi daha benim lafımla gaza gelip, sanki bir bok varmış gibi seçer. ben yanıyorsam siz de yanın lan gamsız ibneler. ühühü.
  • iç çamaşırı tasarımcılığı.

http://www.maxitmag.com/…mar07/adriana_lima_bum.jpg

(bkz: anladınız siz)
  • gurme

aç kalmazsın, tadımlıkta olsa birşeyler yiyip içersin. belki televizyona çıkarsın bir sürü hayranın olur, gittiğin yerlerde saygı ile karşılanır bedava yemek yersin. bu da dostum dersin , ona da bedava yedirirsin. yiyemediğini paket yaptırır evdeki çoluk çocuğa getirirsin. hanımı yemek yapma derdinden kurtarırsın...
  • - gurme olmak (orda burda takıl yemek ye. yorum yapacaksın diye mekandaki herkes pervane olsun)
    - tv yorumcusu olmak (bütün gün televizyon seyret, keyif yap ooh)
    - acun olmak* (bilimum ülkeyi gezip kızlara takıl, taş gibi hatunlarla muhabbet et)
  • saygin bi turizm dergisinde yazarlik, cillop gibi otellerde beles tatil, beles bile diil dunya kadar para kazaniyosun..
  • uzun uzun düşündüm. ciddi ciddi düşündüm. bildiğin mesai harcadım ve karar verdim: san marino teknik direktörlüğü. allahıma san marino teknik direktörlüğü ya! lan süper iş valla. kazanma beklentisi yok, kaybetme derdi yok. skoru 10-0'ın altında tutsan tamam ki, üstüne çıksan da sikine takan yok. zaten senede yaptığın maç sayısı belli. 2. işe de olanak sağlıyor. aç san marino meydanına bi döner salonu. bana kalsa onla da uğraşmam gerçi. evet, kesinlikle san marino teknik direktörlüğü... miss...
  • futbol yorumculuğu
    gurmelik
    sinema eleştirmenliği
  • mythbusterlık.
hesabın var mı? giriş yap