• filmi izleyip gömmenize gerek yok direk özetini yüklemişler.
  • ezik asosyal bir tipken nasil oldu da youtuberlik denen cagin aptalca bug indan yararlanip sacmasapan bir trend yakaladim, ilgi orospulugumu giderip havadan cuvalla para kazandim temali filmdir.

benim de ilerde carcur edecek esek yukuyle param olursa bunun devam filmini cekecegim, yukarda bahsettigim sekilde bir tip bala gote para kazaniyor sonra da gaza gelip o parayla kendini oven bir film cekmeye karar verip nasil elindeki parayi da kaybediyor ve sefil duruma dusuyor temali komedi filmi olacak.
  • (bkz: neden)
  • ay umarım hayaldir
  • kalitesiz içerik ile ergen kitlenin zamanını çalarak zengin olmak yetmemiş gibi bir de direkt paralarını alacak kalitesiz içerik üretmişler. 1 yatır 10 al türk sineması trendini biz de ucundan tutalım, hem ergenleri söğüşlemeye devam eder, hem de film yaptık diye prestij kasarız.
  • https://www.youtube.com/watch?v=phklrp9pte4

ahahah koptum ya, cumali ceber'den beri bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. arif v 216 denen çöp filmden sonra çok iyi geldi valla. cuma günü ilk seansa bilet aldım, heyecanla bekliyorum. adamımsın enes.
  • ya sanki türk filmlerinin kalitesi çok yüksek yotuber filmleri düşürüyor.en çok izlenen filmin recep ivedik olduğu yerde enesin filmi ortalamayı ne kadar düşürebilir ki daha nereye düşecek. giden gider gitmeyen gitmez şu boktan filmlere çok ta anlam yüklemeyin.
  • 80’ler yeşilçam seks furyasından daha dibe battığımızın (ivediklerle birlikte) resmi olan film. babalarımızın bize utana sıkıla anlattığı o seks filmlerinden daha aptalca olanlarını 20 yıl sonra biz çocuklarımıza açıklamaya çalışacağız maalesef.

elalem black mirror’larla distopik gelecek tasvirleri yapıp falcon roketleriyle mars’a gitmeye çalıştığı sıralarda biz youtube feno’larıyla meşguldük diyeceğiz. ulan bir zerrin egeliler bile yok koduğum anısında ben bunun nesini çocuğuma anlatayım?

çok boktan bir jenerasyonun sevip, sahipleneceği ve yine maalesef geleceği emanet edeceğimiz bu fikibokların izleyeceği film olacaktır.

artık hayal mi gerçek mi, yarak mı kürek mi onlar karar verecekler ağalar... geçmiş olsun!
  • bir youtuber filmi.

sinemacı veya girişimci arkadaşlara bir teklifim var.

arkadaşlar bakın son zamanlarda sinema hakkında okuduğum yorumlarda genelde "türk sinemasının anası sikildi, en boktan çağını yaşıyor, para kazanmak için film yapıyorlar..." gibi sözler sarfediliyor. ve gördüğüm kadarıyla bu sözleri sektördeki insanlar da söylüyor. yok 1 koyup 10 almalar vs.

oha diyorum, halil söyletmez ve enes batura film çektiren motivasyon takipçileriyse biz ekşiciler neden toplanıp bir bütçe oluşturup bir film çekmiyoruz? ekşinin takipçisi onlardan az mı???

siktir git dediğinizi duyar gibiyim ama iki dakika daha düşünseniz belki hak verirsiniz. ekşide oyuncu mu yok? yönetmen mi yok? parayı da aramızda toplar sponsor falan derken çekeriz. enes'in, cumali'nin film çektiği yerde ekşiciler toplanıp yapamayacaksa yuh.

söylediklerimde ciddiyim. eyyy burdaki girişimciler, eyy sinemacalılar oturun düşünün. kampanya başlatalım çekelim filmi.

hasılatla da bağış yaparız.
    evet.

edit: (bkz: eksi sozluk yazarlarinin film cekmesi)
hesabın var mı? giriş yap