şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aslında facebook profil resmine sevgiliyle çekilmiş fotograf koymak olması gereken başlık 50 karakter sınırına takılmıştır.

    bu kişileri n tane farklı çeşide ayırırken* genelleme yapılacağından dolayı genellemeleri sevmeyenler için halihazırda açılmış olan şu başlığa alabiliriz kendilerini: (bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
    n taneye ayrılması bir yana bir de bunların isim soyad birlikte profili olanlar vardır ki tamamen başka bir yazı konusu olmakla bilikte bu profil resmine sevgilisiyle çekilmiş fotograflarını koyanlardan daha tiksinç bulmaktadır bu satırların sahibi kendilerini.
    profil resmine sevgilisiyle çekilmiş fotoraflarını koyanlara sormuşlar neden diye alınan cevaplar tatmin etmemiş kimseyi. kimi sevgilimi sevdiğimden, kimi bana yazıcak olan olursa yazmasın desin ki bu kız-herif her ne kadar yazılacak birisine benzese de kapılmış durumda hem sevgilisiyle fotografını profil resmine koymaktan çekinmiyor diye düşünsün, kimi de sevgilisi öyle koymasını istediğinden diye cevaplar vermiştir, kimisi de yeni başlayan ilişkiyi karşısındakine ben bu ilişkiyi sahiplendim bak seninle fotografımı facebook profilime bile koyuyorum upuzuuun bir ilişkimiz olacak mesajı vermek istediğini söyle(ye)meden imalarda bulunmuştur.

    tümü külliyen yalandır efendim. o resmi oraya koyanların tümünün maksadı açık ve net bir biçimde eski sevgili güdümlü olup, bak ben senden daha önce buldum sevgili, sen kimsin ki hem zaten benden önce bulsan şaşardım zaten kaynaklıdır. hatta eski sevgilisini unutamayanlar açısından ve unutamadan yeni sevgiliyle fotograflarını koyanlar varsa da bak şimdi 1-2 aya kadar şutlarım bunu resmi değiştiririm sen anla beni, nolur ara çok özledim aslında senidir.
99 entry daha