• hatali entry ornekleri veya gotumuze girecek entryler ile birbirini tutan entryler sozluk dogasi geregi silinir. bunlar yazarin cop tenekesine gider ve gerekirse duzeltip entry'sini geri koyabilir.

sozluk formatina uygun olmayan bir entry, ne kadar ozenilmi$ olursa olsun (ki format di$iysa nadiren ozenli olur) silinecektir. bu konuda entry'siyle arasinda duygusal bagi olanlar icin uzulmekten fazlasini ek$i sozlugun gercekten bir sozluk olarak hayatini devam ettirebilmesi icin yapmak mumkun degildir. bu umrunuzda degilse sozluge yazmaya devam etmeyiniz. bilgiyi farkli yollarla da sicabilirsiniz. mesela "gerizekalilar icin office 2000" tarzi kitaplar yazabilir, sozlugun source'larini exploit kullanarak cekip "michael jackson rehber" yazabilir (elbette sifirdan) orada keyif catabilirsiniz..

eger uygulamadan memnun degilseniz paraniz 30 gun icinde iade edilecektir.
  • anlayamadığım bir şekilde hiç bir uyarı ya da çöp fasilitesi kullanılmaksızın son bir ayda girdiğim yaklaşık 250 enty'nin bir anda yokolması, uçması durumu.
  • (bkz: entry silmek)
  • sozlugun uvey evladi gibi hissetmene yol acan hadise.
  • bugun ilk defa basıma gelen hede. içim acıdı.
  • ilk kez olduğu zaman insanı değişik duygulara sürükleyen olaydır.
    önce, özenle girdiğiniz entry'nizi başlık altında göremediğiniz zaman ufak bir şaşkınlık geçirirsiniz. sonra çöpe yönelirsiniz. entry ya da entryleriniz orada silinme sebepleriyle durmaktadır. hemen hatayı farkedip düzeltip canlandırmak istersiniz. canlandırma onayı alana kadar dokuz doğurursunuz.

yok benim başıma gelmedi, bir arkadaş anlattı.
  • çaylak olup 1 ay boyunca entry girmediğiniz takdirde tüm entrilerinizin başına gelecek olan şey. benim yaklaşık 2000 entrim böyle bok yoluna gitmiştir sevgili okuyucular..
  • şu sıralar çok bariz yaşanan hadise öyle ki 17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu başlığında gördüğüm sayfalarca entrynin trajikomik bir şekilde silinmesi
    burası çok mu ekşidi acep merak ediyorum
  • bir yıldır girdiğim entrylerin kıytırık bir mesajla silindigini öğrendim ve canım sıkıldı tabii, sözlüğe yeni girmiş muamelesi yapılıyor. allahınızdan bulun.
  • iyi olmuş olandır.

(bkz: tanım nedir nasıl yapılır)
hesabın var mı? giriş yap